Pogórze Dubiecko - Wesoła 1:6 (09.06.13) kl.A

9. kolejka: pauza Wesołej

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-10-21 13:49

W 9 kolejce spotkań Wesoła Zadąbrowie, z powodu przewidzianej pauzy, nie rozgrywała żadnego spotkania. Swoje mecze rozegrały natomiast pozostałe drużyny przemyskiej B klasy. W pojedynku na szczycie wicelider z Wyszatyc pokonał u siebie lidera tabeli Unię Fredropol 1:0. Pozostali rywale Wesołej w walce o awans również pokonali swoich przeciwników. Trzecia w tabeli Cresovia Kalników wygrała aż 5:0 z LKS Ujkowice, a czwarta Rada Orzechowce zwyciężyła 5:3 z Błyskawicą Łuczyce. W pozostałych spotkaniach Niziny pokonały 2:0 drużynę z Bolestraszyc, a Nehrybka podzieliła się punktami z Birczą (1:1). Wesoła Zadąbrowie z 11 punktami na koncie pozostała na 5 miejscu w tabeli, ustępując drużynom z Fredropola (24 pkt.), Wyszatyc (20 pkt.), Kalnikowa (18 pkt.) i Orzechowiec (15 pkt.). W ostatnich dwóch kolejkach rundy jesiennej swoją pauzę zaliczą jeszcze zespoły Unii Fredropol i Rady Orzechowce.

8. kolejka: Wesoła - Grom Wyszatyce 3:3

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-10-13 21:09

W sobotę 13 października Wesoła Zadąbrowie zremisowała na własnym boisku z wiceliderem tabeli - Gromem Wyszatyce 3:3. Nasza drużyna dwukrotnie odrabiała straty. Najpierw, po dwóch szybkich trafieniach Grzegorza Dudka, wynik meczu już w 24 minucie dwoma golami wyrównał Krzysztof Świszcz. Następnie, po kolejnej bramce Dudka w 65 minucie, błyskawicznie do remisu doprowadził Maciej Świszcz. Dziesięć minut przed końcem meczu czerwoną kartę po dwóch żółtych otrzymał Piotr Baran. Więcej w rozwinięciu.

Przed meczem: Wesoła - Grom Wyszatyce

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-10-12 23:07

Wyjątkowo, w najbliższą sobotę o godzinie 13:30 Wesoła Zadąbrowie zmierzy się w meczu ligowym z wiceliderem tabeli - Gromem Wyszatyce. Jak dotąd z zespołem Wyszatyc spotykaliśmy się 16-krotnie (bilans: 5 zwycięstw, 3 remisy, 8 porażek). Po raz ostatni zmierzyliśmy się w sezonie 2016/17 na poziomie A klasy, remisując w obu meczach 1:1. W obecnym sezonie drużyna z Wyszatyc nie doznała jeszcze porażki, notując 5 zwycięstw i 1 remis. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

7. kolejka: Rada Orzechowce - Wesoła 1:2

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-10-08 22:47

W niedzielę 7 października Wesoła Zadąbrowie pokonała w meczu wyjazdowym 3 drużynę tabeli - Radę Orzechowce 2:1. Wynik spotkania w 34 minucie strzałem głową otworzył Patryk Gancarz, wykorzystując dośrodkowanie Adama Wąsika. Podopieczni Jacka Harłacza, byłego trenera Wesołej, wyrównali w 60 minucie. Zamieszanie pod naszą bramką wykorzystał Krzysztof Rywak. Losy meczu w 87 minucie, strzałem z rzutu wolnego, rozstrzygnął Marcin Wojtowicz. Zwycięstwo przybliżyło naszą drużynę do trzeciej w tabeli Rady na 2 punkty.

Galeria zdjęć ze spotkania.

Przed meczem: Rada Orzechowce - Wesoła

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-10-06 21:59

W najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 Wesoła Zadąbrowie zmierzy się w meczu wyjazdowym z 3 drużyną tabeli - Radą Orzechowce. Jak dotąd z klubem z Orzechowiec spotykaliśmy się 14-krotnie (9 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki). Ostatnią porażkę zanotowaliśmy w sezonie 2009/10. Od tego momentu zwyciężaliśmy w kolejnych sześciu meczach. W obecnych sezonie drużyna Rady radzi sobie jednak znacznie lepiej. W sześciu rozegranych spotkaniach zanotowała 4 zwycięstwa i 2 porażki. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

6. kolejka: Wesoła - Unia Fredropol 1:4

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-09-30 15:20

W ostatnią niedzielę września Wesoła Zadąbrowie przegrała na własnym boisku z liderem tabeli - Unią Fredropol 1:4. Wszystkie bramki dla drużyny gości strzelił Arkadiusz Bal (22', 50', 65', 72'). Honorową bramkę dla naszej drużyny w 78 minucie strzelił Maciej Świszcz. Pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartkę (po dwóch żółtych) otrzymał zawodnik gości. Porażka zepchnęła naszą drużynę na 7 miejsce w tabeli. Więcej w rozwinięciu.

Przed meczem: Wesoła - Unia Fredropol

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-09-29 19:54

W najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 Wesoła Zadąbrowie zmierzy się na własnym boisku z aktualnym liderem przemyskiej B klasy - Unią Fredropol. Jak dotąd z zespołem Fredropola mierzyliśmy się 12-krotnie, zapisując na swoim koncie 8 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki (wyniki). W poprzednim sezonie zwyciężyliśmy u siebie 6:2, przegrywając następnie na wyjeździe 1:2. W obecnym sezonie drużyna z Fredropola w pięciu rozegranych spotkaniach zanotowała komplet zwycięstw, przy bilansie bramkowym 18-1. W najbliższą niedzielę drużyna Wesołej spróbuje powstrzymać aktualnego lidera. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Komentarze mogą być moderowane przez administratora.

Wszelkie prawa zastrzeżone.