Wesoła - Fort Jaksmanice 2:3 (16.06.18) kl. B

Wesoła - Żurawianka Żurawica 1:1 (11.08.13) V liga

Podsumowanie sezonu - juniorzy

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-07-14 19:10

Na początku czerwca juniorzy Wesołej Zadąbrowie zakończyli zmagania w rozgrywkach A klasy. Jedyna grupa młodzieżowa w naszym klubie zakończyła zmagania na 2 miejscu w tabeli, ustępując 1 oczkiem drużynie z Nizin. W 12 meczach podopieczni trenera Leszka Rozenbajgiera zgromadzili 30 punków, notując 10 zwycięstw i 2 porażki. We wszystkich spotkaniach strzelili 58 bramek, tracąc 21. Najlepszymi strzelcami zespołu byli: Patryk Gancarz (23 gole), Piotr Szczepanik (10 goli) oraz Nazar Teliszewski (6 goli). W całym sezonie w drużynie juniorów wystąpiło 27 zawodników. Co ciekawe, 14 z nich wystąpiło w tym sezonie także w drużynie seniorów. Po zakończeniu ligowych zmagań nasi juniorzy zwyciężyli w zorganizowanym w Zadąbrowiu turnieju drużyn młodzieżowych, pokonując zespoły z Nizin, Skołoszowa oraz drużynę z Ukrainy - Biały Orzeł Łanowice. W rozwinięciu prezentujemy wszystkie wyniki, tabelę oraz kadrę juniorów z tego sezonu.

Puchar Wójta Gminy Orły 2018

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-07-02 18:07

W niedzielę 1 lipca na stadionie w Trójczycach rozegrano coroczne zawody o Puchar Wójta Gminy Orły. Tytuł najlepszej drużyny w gminie obronili zawodnicy z Kaszyc, zwyciężając w finale z drużyną Orłów 1:0. Trzecie miejsce w turnieju przypadło ekipie gospodarzy, która w rzutach karnych pokonała zespół z Nizin. Drużyna z Zadąbrowia zakończyła zawody w fazie grupowej, przegrywając 2:4 z Orłami (bramki: Gancarz i Karaś) i 0:1 z Nizinami. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Majcher - Baran, Zacharuś, Słowik, Dybisz - Tyrawski Ł., Delikat, Karuś, Noga - Karaś, Gancarz oraz Tyrawski G., Orzech i Słowik P.

Galeria zdjęć - Samba.tv

Przed meczem: Wesoła - Fort Jaksmanice

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-06-15 13:54

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 Wesoła Zadąbrowie rozegra ostatnie spotkanie w sezonie 2017/18. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie lider przemyskiej B klasy - Fort Jaksmanice. Jak dotąd obie drużyny spotykały się 15-krotnie - bilans 9:5 dla Fortu i 1 remis. W rundzie jesiennej drużyna z Jaksmanic zwyciężyła u siebie 4:3. W najbliższym meczu gracze z Jaksmanic powalczą o zachowanie pozycji lidera na koniec rozgrywek. Nasza drużyna, po stracie szans na awans, powalczy jedynie o zachowanie 4 miejsca. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

Przed meczem: Jawor Nehrybka - Wesoła

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-06-09 12:39

W najbliższą niedzielę, wyjątkowo o godzinie 11:00, Wesoła Zadąbrowie zmierzy się w meczu wyjazdowym z 9 drużyną tabeli - Jaworem Nehrybka. Jak dotąd z klubem z Nehrybki spotykaliśmy się 11-krotnie, notując 9 zwycięstw i 2 remisy. W rundzie jesiennej pokonaliśmy rywali na własnym stadionie 5:0. W najbliższym meczu nasza drużyna musi sięgnąć po komplet punktów, licząc na sprzyjające wyniki Żurawicy, Maćkowic i Jaksmanic. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

Przed meczem: Wesoła - LKS Niziny

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-06-01 09:38

W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 Wesoła Zadąbrowie zmierzy się w derbach gminy Orły z 6 drużyną tabeli - LKS Niziny. Po raz pierwszy z założonym w 2012 roku klubem z Nizin spotkaliśmy się w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Spotkanie rozegrane na stadionie w Nizinach zakończyło się zwycięstwem naszych rywali 3:1. Porażka w tamtym meczu przesunęła naszą drużynę z 3 na 5 miejsce w ligowej tabeli. Od tamtego czasu nasza drużyna nie odzyskała miejsca premiowanego awansem do A klasy. W najbliższym meczu Wesoła powalczy o komplet punktów, który pozwoli jej z realnymi szansami pozostać w walce o awans. Ewentualne zwycięstwo naszej drużyny prawdopodobnie pozbawi tych szans zespół z Nizin. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

Przed meczem: Rada Orzechowce - Wesoła

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-05-26 11:04

W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 Wesoła Zadąbrowie zmierzy się w meczu wyjazdowym z 10 drużyną tabeli - Radą Orzechowce. W przeszłości z klubem z Orzechowiec spotykaliśmy się 13-krotnie, notując 8 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. W rundzie jesiennej pokonaliśmy naszego najbliższego rywala 3:0. W najbliższym meczu nasza drużyna spróbuje ponownie sięgnąć po komplet punktów. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

Przed meczem: Żurawianka Żurawica - Wesoła

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-05-19 12:39

W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 Wesoła Zadąbrowie zmierzy się w meczu wyjazdowym z wiceliderem tabeli - Żurawianką Żurawica. Jak dotąd z klubem z Żurawicy spotykaliśmy się 5-krotnie. W spotkania rozegranych w sezonie 2013/14, na poziomie ligi okręgowej zanotowano 2 remisy: 1:1 w Zadąbrowiu i 0:0 w Żurawicy. Sezon później, na poziomie A klasy obie drużyny ponownie podzieliły się punktami: Żurawica wygrała u siebie 2:1, a Wesoła zwyciężyła w rewanżu 4:1. W ostatnim spotkaniu, rozegranym jesienią ubiegłego roku Wesoła pokonała rywali 3:0. Była to pierwsza porażka Żurawianki w sezonie 2017/18. W kolejnych spotkaniach ekipa z Żurawicy przegrała jeszcze 2-krotnie: u siebie z Maćkowicami 1:2 i w Jaksmanicach 0:2. W pozostałych spotkaniach tego sezonu zanotowała 2 remisy (u siebie z Jaksmanicami i Fredropolem) oraz 12 zwycięstw. W najbliższą niedzielę obie drużyny stoczą walkę o bardzo ważne punkty w kontekście awansu do A klasy. Ewentualne zwycięstwo przybliży naszą drużynę do ligowego podium, zapewniając dobrą pozycję do ataku w końcówce sezonu. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Komentarze mogą być moderowane przez administratora.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

LKS Wesoła ZadąbrowieFort Jaksmanice