LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Jawor Nehrybka - Wesoła 2:2 (04.11.18) kl. B

Losowa galeria

Spotkanie Wójta z działaczami sportowymi (04.02.13)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 639, wczoraj: 397
ogółem: 1 231 617

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-26 LKS Wesoła Zadąbrowie 4:2 LKS Niziny relacja ›
2018-08-26 Leśnik Bircza 3:0 Błyskawica Łuczyce zobacz ›
2018-08-26 LKS Ujkowice 1:4 Czarni Bolestraszyce zobacz ›
2018-08-26 Unia Fredropol 5:0 Jawor Nehrybka zobacz ›
2018-08-26 Rada Orzechowce 2:1 Cresovia Kalników zobacz ›
2018-09-02 Czarni Bolestraszyce 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie relacja ›
2018-09-02 Grom Wyszatyce 4:0 Cresovia Kalników zobacz ›
2018-09-02 Jawor Nehrybka 3:7 Rada Orzechowce zobacz ›
2018-09-02 LKS Niziny 1:6 Unia Fredropol zobacz ›
2018-09-02 Leśnik Bircza 2:0 LKS Ujkowice zobacz ›
2018-09-09 LKS Wesoła Zadąbrowie 1:3 Leśnik Bircza relacja ›
2018-09-09 LKS Ujkowice 5:2 Błyskawica Łuczyce zobacz ›
2018-09-09 Unia Fredropol 1:0 Czarni Bolestraszyce zobacz ›
2018-09-09 Rada Orzechowce 2:3 LKS Niziny zobacz ›
2018-09-09 Grom Wyszatyce 1:0 Jawor Nehrybka zobacz ›
2018-09-15 Leśnik Bircza 0:3 Unia Fredropol zobacz ›
2018-09-16 LKS Ujkowice 5:1 LKS Wesoła Zadąbrowie relacja ›
2018-09-16 Błyskawica Łuczyce 2:4 Cresovia Kalników zobacz ›
2018-09-16 LKS Niziny 0:3 Grom Wyszatyce zobacz ›
2018-09-16 Czarni Bolestraszyce 1:2 Rada Orzechowce zobacz ›
2018-09-23 LKS Wesoła Zadąbrowie 2:0 Błyskawica Łuczyce relacja ›
2018-09-23 Unia Fredropol 3:0 LKS Ujkowice zobacz ›
2018-09-23 Rada Orzechowce 2:1 Leśnik Bircza zobacz ›
2018-09-23 Grom Wyszatyce 2:2 Czarni Bolestraszyce zobacz ›
2018-09-23 Cresovia Kalników 6:1 Jawor Nehrybka zobacz ›
2018-09-30 LKS Wesoła Zadąbrowie 1:4 Unia Fredropol relacja ›
2018-09-30 Błyskawica Łuczyce 5:4 Jawor Nehrybka zobacz ›
2018-09-30 LKS Niziny 0:6 Cresovia Kalników zobacz ›
2018-09-30 Leśnik Bircza 0:2 Grom Wyszatyce zobacz ›
2018-09-30 LKS Ujkowice 1:0 Rada Orzechowce zobacz ›
2018-10-07 Rada Orzechowce 1:2 LKS Wesoła Zadąbrowie relacja ›
2018-10-07 Unia Fredropol 9:0 Błyskawica Łuczyce zobacz ›
2018-10-07 Grom Wyszatyce 2:0 LKS Ujkowice zobacz ›
2018-10-07 Cresovia Kalników 4:0 Czarni Bolestraszyce zobacz ›
2018-10-07 Jawor Nehrybka 3:3 LKS Niziny zobacz ›
2018-10-13 LKS Wesoła Zadąbrowie 3:3 Grom Wyszatyce relacja ›
2018-10-14 Błyskawica Łuczyce 1:6 LKS Niziny zobacz ›
2018-10-14 Czarni Bolestraszyce 0:0 Jawor Nehrybka zobacz ›
2018-10-14 Leśnik Bircza 0:3 Cresovia Kalników zobacz ›
2018-10-14 Unia Fredropol 3:0 Rada Orzechowce zobacz ›
2018-10-21 Rada Orzechowce 5:3 Błyskawica Łuczyce zobacz ›
2018-10-21 Grom Wyszatyce 1:0 Unia Fredropol zobacz ›
2018-10-21 Cresovia Kalników 5:0 LKS Ujkowice zobacz ›
2018-10-21 Jawor Nehrybka 1:1 Leśnik Bircza zobacz ›
2018-10-21 LKS Niziny 2:0 Czarni Bolestraszyce zobacz ›
10  2018-10-28 LKS Wesoła Zadąbrowie 3:3 Cresovia Kalników relacja ›
10  2018-10-28 Błyskawica Łuczyce 3:3 Czarni Bolestraszyce zobacz ›
10  2018-10-28 Leśnik Bircza 2:3 LKS Niziny zobacz ›
10  2018-10-28 LKS Ujkowice 5:1 Jawor Nehrybka zobacz ›
10  2018-10-28 Rada Orzechowce 3:2 Grom Wyszatyce zobacz ›
11  2018-11-04 Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie relacja ›
11  2018-11-04 Grom Wyszatyce 6:2 Błyskawica Łuczyce zobacz ›
11  2018-11-04 Cresovia Kalników 2:0 Unia Fredropol zobacz ›
11  2018-11-04 LKS Niziny 2:6 LKS Ujkowice zobacz ›
11  2018-11-04 Czarni Bolestraszyce 0:2 Leśnik Bircza zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-21 LKS Wesoła Zadąbrowie 3:3 Strażak Sośnica relacja ›
2018-07-28 LKS Wesoła Zadąbrowie 10:4 Korona Trójczyce relacja ›
2018-08-03 LKS Wesoła Zadąbrowie 4:0 Korona Olszany relacja ›
2018-08-11 Sanovia Michałówka 2:1 LKS Wesoła Zadąbrowie relacja ›
2018-08-18 LKS Wesoła Zadąbrowie 1:2 Iskra Zabłotce relacja ›

Ostatnie spotkanie

Jawor NehrybkaLKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie
2018-11-04, 11:00:00
B klasa - 11 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce 6:2 Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników 2:0 Unia Fredropol
LKS Niziny 2:6 LKS Ujkowice
Czarni Bolestraszyce 0:2 Leśnik Bircza

Statystyki drużyny