LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Wesoła - Jawor Nehrybka 5:0 (22.10.17) kl. B

Losowa galeria

Wesoła - Fenix 2:1 (30.06.13) kl.A, awans do V ligi
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 161, wczoraj: 172
ogółem: 1 143 002

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Sezon 2014/15

 Trampkarz starszy - klasa A gr. II
Trener - Robert Tyrawski

1. Wesoła Zadąbrowie - Unia Fredropol 2:1, D. Łysik, Opaluch
2. Orzeł Torki - Wesoła Zadąbrowie 2:0
3. Wesoła Zadąbrowie - Kolejarz Hurko 4:3, Modny, D. Łysik, Spulnik, P. Gancarz
4. Pogórze Dubiecko - Wesoła Zadąbrowie 1:1; D. Łysik
5. Wesoła Zadąbrowie - Pogoń Małkowice 3:2, D. Łysik (x3)
6. Biało-Czerwoni Kaszyce - Wesoła Zadąbrowie 1:4, P. Gancarz (x3), Spulnik
7. Wesoła Zadąbrowie - San Ostrów 3:0 w.o.
8. Unia Fredropol - Wesoła Zadąbrowie 4:1, Łakomczak
9. Wesoła Zadąbrowie - Orzeł Torki 3:0 wo
10. Kolejarz Hurko - Wesoła Zadąbrowie 2:5, P. Gancarz (x3), D. Łysik, Nowak
11. Wesoła Zadąbrowie - Pogórze Dubiecko 3:0 wo
12. Pogoń Małkowice - Wesoła Zadąbrowie 0:3 wo
13. Wesoła Zadąbrowie - Biało-Czerwoni Kaszyce 4:4, D. Łysik, Nowak, Gancarz, Marcińczak
14. San Ostrów - Wesoła Zadąbrowie 0:3 wo

Kadra: Kuźniar Kacper, Chlebuś Wiktor, Gancarz Patryk, Łysik Dawid, Łysik Kamil, Modny Bartłomiej, Nowak Bartłomiej, Opaluch Adrian, Słowik Piotr, Sowa Jakub, Wiącek Jakub, Hołyszko Kamil, Durbajło Michał, Gancarz Jakub, Słowik Kacper, Spulnik Sebastian, Iwaneczko Patryk, Klimczak Dominik, Łakomczak Adrian, Iwaneczko Bartłomiej, Paryna Adrian, Marcińczak Bartosz, Wojtaszek Fabian, Wrona Jan, Staniec Grzegorz

Najbliższe spotkanie

Czarni BolestraszyceLKS Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce   LKS Wesoła Zadąbrowie
2018-04-22, 13:00:00

B klasa - 14 kolejka

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Wesoła ZadąbrowieGwiazda Maćkowice
LKS Wesoła Zadąbrowie 4:0 Gwiazda Maćkowice
2018-04-15, 13:00:00
B klasa - 13 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Wesoła Zadąbrowie 4:0 Gwiazda Maćkowice
Jawor Nehrybka 0:10 Żurawianka Żurawica
LKS Niziny 2:1 Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce 5:0 Cresovia Kalników
Błyskawica Łuczyce 2:2 Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol 4:1 Leśnik Bircza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarni Bolestraszyce - LKS Wesoła Zadąbrowie
Żurawianka Żurawica - Unia Fredropol
Leśnik Bircza - Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice - Rada Orzechowce
Cresovia Kalników - LKS Niziny
Fort Jaksmanice - Jawor Nehrybka

Statystyki drużyny