LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Wesoła - Jawor Nehrybka 5:0 (22.10.17) kl. B

Losowa galeria

Kadra 2013/2014
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 77, wczoraj: 599
ogółem: 1 103 481

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Sezon 2016/17

Junior młodszy - klasa B, gr. II

1. Błękitni Pełkinie - Wesoła Zadąbrowie 4:0
2. Wesoła Zadąbrowie - Makovia Makowisko 0:15
3. LKS Miękisz Nowy - Wesoła Zadąbrowie 3:0 (walkower)
4. Wesoła Zadąbrowie - LKS Korzenica 3:17, P. Gancarz (x2), J. Sowa,
5. MKS Radymno - Wesoła Zadąbrowie 3:0 (walkower)
6. Wesoła Zadąbrowie - LKS Duńkowice 4:6, A. Opaluch (x3), K. Łysik
7. LKS Manasterz - Wesoła Zadąbrowie 7:2, P. Gancarz (x2)
8. Wesoła Zadąbrowie - Błękitni Pełkinie 4:4, P. Gancarz (x3), D. Boratyn
9. Makovia Makowisko - Wesoła Zadąbrowie 4:0
10.Wesoła Zadąbrowie - LKS Miękisz Nowy 2:1, P. Gancarz (x2)
11. LKS Korzenica - Wesoła Zadąbrowie 2:0
12. Wesoła Zadąbrowie - MKS Radymno 1:6, P. Gancarz
13. LKS Duńkowice - Wesoła Zadąbrowie 2:6, P. Gancarz (x3), B. Nowak, D. Gancarz, J. Wiącek
14. Wesoła Zadąbrowie - LKS Manasterz 3:1, B. Nowak (x2), D. Łysik

Kadra: Ferenc Dawid, Boratyn Daniel, Gancarz Patryk, Gancarz Dominik, Grzesik Damian, Łysik Kamil, Słowik Kacper, Słowik Piotr, Sowa Jakub, Staniec Grzegorz, Wiącek Jakub, Gancarz Jakub, Nowak Bartłomiej, Farfał Tomasz, Opaluch Adrian, Sękowski Sylwester, Kapłon Cyprian, Kapłon Sebastian, Łysik Dawid, Trojnar Marek, Orzech Piotr

Najbliższe spotkanie

LKS Wesoła ZadąbrowieStrażak Sośnica
mecz towarzyski
LKS Wesoła Zadąbrowie   Strażak Sośnica
2018-02-17, 00:00:00

Sparing nr 1

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fort JaksmaniceLKS Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice 4:3 LKS Wesoła Zadąbrowie
2017-10-29, 11:00:00
B klasa - 11 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Fort Jaksmanice 4:3 LKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 0:0 Rada Orzechowce
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników 3:1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2:1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4:2 Leśnik Bircza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki drużyny