LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Wesoła - Jawor Nehrybka 5:0 (22.10.17) kl. B

Losowa galeria

Start Pruchnik - Wesoła 2:1 (18.08.13) V liga
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 244, wczoraj: 172
ogółem: 1 143 085

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Sezon 2016/17

Junior młodszy - klasa B, gr. II

1. Błękitni Pełkinie - Wesoła Zadąbrowie 4:0
2. Wesoła Zadąbrowie - Makovia Makowisko 0:15
3. LKS Miękisz Nowy - Wesoła Zadąbrowie 3:0 (walkower)
4. Wesoła Zadąbrowie - LKS Korzenica 3:17, P. Gancarz (x2), J. Sowa,
5. MKS Radymno - Wesoła Zadąbrowie 3:0 (walkower)
6. Wesoła Zadąbrowie - LKS Duńkowice 4:6, A. Opaluch (x3), K. Łysik
7. LKS Manasterz - Wesoła Zadąbrowie 7:2, P. Gancarz (x2)
8. Wesoła Zadąbrowie - Błękitni Pełkinie 4:4, P. Gancarz (x3), D. Boratyn
9. Makovia Makowisko - Wesoła Zadąbrowie 4:0
10.Wesoła Zadąbrowie - LKS Miękisz Nowy 2:1, P. Gancarz (x2)
11. LKS Korzenica - Wesoła Zadąbrowie 2:0
12. Wesoła Zadąbrowie - MKS Radymno 1:6, P. Gancarz
13. LKS Duńkowice - Wesoła Zadąbrowie 2:6, P. Gancarz (x3), B. Nowak, D. Gancarz, J. Wiącek
14. Wesoła Zadąbrowie - LKS Manasterz 3:1, B. Nowak (x2), D. Łysik

Kadra: Ferenc Dawid, Boratyn Daniel, Gancarz Patryk, Gancarz Dominik, Grzesik Damian, Łysik Kamil, Słowik Kacper, Słowik Piotr, Sowa Jakub, Staniec Grzegorz, Wiącek Jakub, Gancarz Jakub, Nowak Bartłomiej, Farfał Tomasz, Opaluch Adrian, Sękowski Sylwester, Kapłon Cyprian, Kapłon Sebastian, Łysik Dawid, Trojnar Marek, Orzech Piotr

Najbliższe spotkanie

Czarni BolestraszyceLKS Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce   LKS Wesoła Zadąbrowie
2018-04-22, 13:00:00

B klasa - 14 kolejka

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Wesoła ZadąbrowieGwiazda Maćkowice
LKS Wesoła Zadąbrowie 4:0 Gwiazda Maćkowice
2018-04-15, 13:00:00
B klasa - 13 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Wesoła Zadąbrowie 4:0 Gwiazda Maćkowice
Jawor Nehrybka 0:10 Żurawianka Żurawica
LKS Niziny 2:1 Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce 5:0 Cresovia Kalników
Błyskawica Łuczyce 2:2 Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol 4:1 Leśnik Bircza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarni Bolestraszyce - LKS Wesoła Zadąbrowie
Żurawianka Żurawica - Unia Fredropol
Leśnik Bircza - Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice - Rada Orzechowce
Cresovia Kalników - LKS Niziny
Fort Jaksmanice - Jawor Nehrybka

Statystyki drużyny