LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Jawor Nehrybka - Wesoła 2:2 (04.11.18) kl. B

Losowa galeria

Wesoła - Żurawianka Żurawica 1:1 (11.08.13) V liga
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 664, wczoraj: 397
ogółem: 1 231 642

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Sezon 2017/18

Junior starszy - klasa A, gr. III
Trener - Leszek Rozenbajgier

1. Motor Grochowce - Wesoła Zadąbrowie 3:4, P. Gancarz (x2), Wiącek, K. Łysik
2. Wesoła Zadąbrowie - Czuwaj Przemyśl 1:0, D. Łysik
3. Wesoła Zadąbrowie - Granica Stubno 14:3, Szczepanik (x4), P. Gancarz (x4), Marcińczak (x2), Nowak, Fudała, K. Łysik, D. Łysik
4. Wesoła Zadąbrowie - Unum Babice, Szczepanik (x2), Świdrak, P. Gancarz
5. LKS Niziny - Wesoła Zadąbrowie 5:2, P. Gancarz, Szczepanik
6. Wesoła Zadąbrowie - Tęcza Kosienice 4:1, Szczepanik, Wiącek, P. Gancarz, Świdrak
7. Wesoła Zadąbrowie - Motor Grochowce 1:5, P. Gancarz
8. Granica Stubno - Wesoła Zadąbrowie 1:3, P. Gancarz (x3)
9. Czuwaj Przemyśl - Wesoła Zadąbrowie 1:6, P. Gancarz (x3), M. Świszcz, Szczepanik, Ferenc
10. Unum Babice - Wesoła Zadąbrowie 1:5, P. Gancarz (x2), Boratyn, Teliszewski, M. Świszcz
11.Wesoła Zadąbrowie - LKS Niziny 6:0, P. Gancarz (x2), M. Świszcz, Teliszewski, Marcińczak, Wiącek
12. Tęcza Kosienice - Wesoła Zadąbrowie 1:8, P. Gancarz (x3), Teliszewski (x2), Szczepanik, Owsiak, K. Łysik

Kadra: Boratyn Daniel, Cwynar Patryk, Delikat Łukasz, Farfał Tomasz, Ferenc Dawid, Fudała Kacper, Gancarz Patryk, Grzesik Patryk, Kapłon Cyprian, Kapłon Sebastian, Kądziołka Kamil, Łysik Kamil, Łysik Dawid, Marcińczak Bartosz, Nowak Bartłomiej, Orzech Piotr, Owsiak Aleksander, Słowik Piotr, Słowik Kacper, Sowa Jakub, Szczepanik Piotr, Świdrak Błażej, Świszcz Maciej, Teliszewski Nazar, Wąsik Adam, Wiącek Jakub,  Zubrzycki Karol

 

Ostatnie spotkanie

Jawor NehrybkaLKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie
2018-11-04, 11:00:00
B klasa - 11 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce 6:2 Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników 2:0 Unia Fredropol
LKS Niziny 2:6 LKS Ujkowice
Czarni Bolestraszyce 0:2 Leśnik Bircza

Statystyki drużyny