LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Wesoła - Jawor Nehrybka 5:0 (22.10.17) kl. B

Losowa galeria

Puchar Wójta 18.07.04; 50-lecie klubu
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 848, wczoraj: 208
ogółem: 1 104 615

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Puchar 2013

Puchar Wójta Gminy Orły 2013

Eliminacje - 21.07.2013 Kaszyce

I runda:

  • Kaszyce - Olszynka 0:0, awans po karnych do II rundy: Kaszyce
  • Niziny - Małkowice 2:2, awans po karnych do II rundy: Niziny
  • Walawa - Wacławice  6:0, awans do II rundy: Walawa
  • Orły - Hnatkowice 1:0 -  awans Orłów do turnieju finałowego
  • Zadąbrowie - wolny los

II runda:

  • Zadąbrowie - Kaszyce 3:1 (1:0); Demski K. (x2), Baran; Zadąbrowie: Kasiuk - Zięba, Andrejko Ł., Słowik - Demski D., Baran, Prymaszko, Demski K., Wach - Dybisz, Karaś (rezerwowi: Andrejko M., Fujarowicz) - awans Zadąbrowia do turnieju finałowego
  • Niziny - Walawa 1:5 - awans Walawy do turnieju finałowego

Awans: Orły, Zadąbrowie, Walawa

Finały - 28.07.2013 Trójczyce

Półfinały:

  • Zadąbrowie - Walawa 5:0 (2:0); Wach (x2), Tyrawski R. (x2), Demski K.
  • Trójczyce - Orły 0:0; awans po karnych do finału: Trójczyce

3. miejsce:

  • Orły - Walawa 5:4 (karne)

Finał:

  • Trójczyce - Zadąbrowie 0:2 (0:0); Tyrawski Ł., Demski D. (k.)
Klasyfikacja końcowa
  1. Zadąbrowie
  2. Trójczyce
  3. Orły
  4. Walawa

Kadra: Kasiuk J., Zięba P., Andrejko Ł, Słowik M., Demski D., Baran P., Fujarowicz P., Tyrawski R., Karaś M., Demski K., Wach R., Tyrawski Ł., Dybisz P., Piś K., Andrejko M., Prymaszko D.


Galeria zdjęć z wydarzenia

Najbliższe spotkanie

LKS Wesoła ZadąbrowieStrażak Sośnica
mecz towarzyski
LKS Wesoła Zadąbrowie   Strażak Sośnica
2018-02-17, 00:00:00

Sparing nr 1

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fort JaksmaniceLKS Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice 4:3 LKS Wesoła Zadąbrowie
2017-10-29, 11:00:00
B klasa - 11 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Fort Jaksmanice 4:3 LKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 0:0 Rada Orzechowce
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników 3:1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2:1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4:2 Leśnik Bircza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki drużyny