LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Wesoła - Jawor Nehrybka 5:0 (22.10.17) kl. B

Losowa galeria

Start Pruchnik - Wesoła 2:1 (18.08.13) V liga
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 220, wczoraj: 172
ogółem: 1 143 061

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Sezon 2006/07

SEZON 2006/07 - B KLASA, GR. PRZEMYŚL:

   Wesoła Zadąbrowie rozpoczyna kolejny sezon w roli spadkowicza z A-klasy. Na stanowisku trenera drużyny z Zadąbrowia pozostaje Julian Piechota. Drużynę opuszcza natomiast 20-letni pomocnik Rafał Wach. Przenosi się na półroczne wypożyczenie do MKS-u Radymno (V liga), trenowanego przez Mirosława Szota.


   Nowymi drużynami w B-klasie, oprócz spadkowiczów z Leszna i Zadąbrowia, są także zespoły z Hurka - Hureczka, Pikulic oraz rezerwy przemyskiej Polonii. W roli faworytów do zajęcia jednego z dwóch miejsc premiowanych awansem stawiana jest 3. ekipa poprzedniego sezonu - LKS Nakło. Licząca 14. drużyn liga startuje 20. sierpnia. Drużyna z Zadąbrowia wygrywa w Nehrybce inaugurację sezonu z tamtejszym Jaworem.

  • Jawor Nehrybka - Wesoła Zadąbrowie 0:2; Karaś, Serkis; Wesoła: Szczygieł - Fujarowicz, Zieliński (Sperczyński), Andrejko Ł., Andrejko T. - Orzech,Wolański, Karaś, Łuków - Kucha (Barski), Demski T. (Serkis); gracz meczu: Szczygieł.

Pierwszej porażki doznajemy w 3. kolejce w wyjazdowym spotkaniu w Hureczku. W kolejnych trzech spotkaniach również schodzimy z boiska w roli pokonanych. Do końca rundy jesiennej Wesoła prezentuje nierówną formę, odnosi zwycięstwa na własnym stadionie, nie radząc sobie w meczach wyjazdowych. Rundę kończymy wyjazdowym remisem z mocnym Wiarem Huwniki oraz zwycięstwem na własnym stadionie z Artmaxem Pikulice. Na półmetku sezonu drużyna z Zadąbrowia z dorobkiem 15. punktów zajmuje odległe 11. miejsce w B-klasie. Na czele tabeli, ze znaczną przewagą nad resztą stawki, drużyny z Przemyśla i Nakła. W przerwie zimowej z drużyny na stałe odchodzi Rafał Wach. Przechodzi do A-klasowej Pogoni Małkowice, dołączając do licznej już grupy zawodników z Zadąbrowia (R. Tyrawski, P. Zięba, R. Jakobsche, G. Tyrawski, J. Kasiuk). Rundę wiosenną rozpoczynamy od 3. zwycięstw, kolejno z Nehrybką, Batyczami oraz Hureczkiem. Cenne 9 punktów przesuwają zespół Wesołej na 8. lokatę. Do 4. w tabeli Żurawianki II tracimy zaledwie 6 "oczek". Niestety w następnych kolejkach ponownie gramy "w kratkę". W 19. kolejce spotkań Polonia II przegrywa w meczu na szczycie z Nakłem, oddając pozycję wicelidera ekipie z Leszna. W 21. serii spotkań Wesoła Zadąbrowie remisuje sensacyjnie na własnym boisku z liderem z Nakła. Do końca sezonu, pomiędzy zespołami z Nakła, Przemyśla, Leszna i Huwnik, trwa zacięta walka o awans. Ostatecznie z sukcesu cieszą się zawodnicy LKS-u Nakło i Wiaru Huwniki. Wesoła kończy sezon z dorobkiem 31. punktów, zajmując 9. miejsce w ligowej tabeli.


90minut

Najbliższe spotkanie

Czarni BolestraszyceLKS Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce   LKS Wesoła Zadąbrowie
2018-04-22, 13:00:00

B klasa - 14 kolejka

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Wesoła ZadąbrowieGwiazda Maćkowice
LKS Wesoła Zadąbrowie 4:0 Gwiazda Maćkowice
2018-04-15, 13:00:00
B klasa - 13 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Wesoła Zadąbrowie 4:0 Gwiazda Maćkowice
Jawor Nehrybka 0:10 Żurawianka Żurawica
LKS Niziny 2:1 Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce 5:0 Cresovia Kalników
Błyskawica Łuczyce 2:2 Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol 4:1 Leśnik Bircza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarni Bolestraszyce - LKS Wesoła Zadąbrowie
Żurawianka Żurawica - Unia Fredropol
Leśnik Bircza - Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice - Rada Orzechowce
Cresovia Kalników - LKS Niziny
Fort Jaksmanice - Jawor Nehrybka

Statystyki drużyny