Jawor Nehrybka - Wesoła 2:2 (04.11.18) kl. B

Wesoła - Żurawianka Żurawica 1:1 (11.08.13) V liga

Sezon 1997/98

SEZON 1997/98 - KLASA B, GR. I PRZEMYSKA:
Runda jesienna:

Rozgrywki w sezonie 1997/98 toczono wg systemu: I, II, III, IV, V liga, klasa okręgowa, klasy A i B. Do zmagań w B klasie przystąpiło 6 zespołów. Do występujących w poprzednim sezonie pięciu drużyn dołączyły rezerwy Żurawianki Żurawica. Na dzień dzisiejszy nie dysponujemy wynikami z tego sezonu.

Runda wiosenna:

Po rozegraniu wszystkich kolejek drużyny pozostały na miejscach zajmowanych po rundzie jesiennej. Awans do klasy A uzyskały zespoły z Torek oraz Zaleskiej Woli. Drużyna z Zadąbrowia, w kolejnym sezonie w najniższej klasie rozgrywkowej, zajęła ostatnie miejsce.

Trzy drużyny z naszej gminy występowały w przemyskiej A klasie. Virtus Orły zajął 3. miejsce w tej klasie rozgrywkowej i razem z Łowcami i Żurawicą sięgnął po awans do nowo utworzonej VI ligi. Drużyny LZS-u Trójczyce i Walawianki Walawa również znalazły się wysoko, plasując się odpowiednio na 5. i 6. miejscu w tabeli.

Najlepszą drużyną z gminy Orły była wówczas ekipa Biało-Czerwonych Kaszyce, która zakończyła sezon na wysokim 5. miejscu w V lidze.

Jawor NehrybkaLKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie