Puchar Wójta 18.07.04; 50-lecie klubu

Sezon 1991/92

SEZON 1991/92 - B KLASA, GR. PRZEMYŚL:

Przed sezonem 1991/92 przez polskie piłkarstwo przetoczyła się kolejna faza reorganizacji. I i II liga pozostała bez zmian. Ubiegłoroczna klasa makroregionalna stała się 16-zespołową III ligą krakowską. Klasę "R" powiększono do 18. zespołów, do której awansowali mistrzowie i wicemistrzowie klas wojewódzkich. "Bez zmian pozostała natomiast klasa wojewódzka, do której awansowali mistrzowie obu grup kl. A - Hetman Laszki i LZS Stubno. Niższe klasy rozgrywkowe  - A i B grały w ramach czterech podokręgów: przemyskiego, jarosławskiego, przeworskiego i lubaczowskiego. Reorganizacja w niższych ligach podyktowana była zmniejszeniem kosztów przejazdu. Początek rozgrywek zaplanowano na 25. sierpnia." (Życie Przemyskie)

W przemyskiej B klasie Zadąbrowie mierzyło się z 5. rywalami, rozgrywając w całym sezonie zaledwie 10 spotkań. Pierwsze miejsce i awans do A klasy wywalczyła drużyna LZS-u Trójczyce. Po awans, dosyć szczęśliwie, sięgnęli również nasi sąsiedzi z Sośnicy (prawdopodobnie dołączeni jako 12 zespół do A klasy). Zadąbrowie zakończyło sezon na przedostatniej pozycji.

Gmina Orły reprezentowana była także przez Biało-Czerwonych Kaszyce, którzy występowali w przemyskiej klasie A razem z: Medyką, Kalnikowem, Krównikami, Czuwajem II, Hruszowicami, Świętym, Wietlinem III, Wyszatycami i Skołoszowem. Mistrzem rozgrywek został Bizon Medyka.

LKS Wesoła ZadąbrowieStrażak Sośnica
LKS Wesoła Zadąbrowie   Strażak Sośnica