Wesoła - Fort Jaksmanice 2:3 (16.06.18) kl. B

Wesoła - Fort Jaksmanice 4:3 (29.05.13) kl.A

Sezon 1992/93

SEZON 1992/93 - KLASA B, GR. PRZEMYŚL:

System rozgrywek w sezonie 1992/93 wyglądał następująco: I liga, II liga, III liga, klasa "R", klasa "W" oraz klasy "A" i "B". Rozgrywki w najniższych klasach A i B w dalszym ciągu rozgrywane były w czterech grupach: przemyskiej, jarosławskiej, przeworskiej i lubaczowskiej. W przemyskiej B klasie rozgrywki rozpoczęło 9. zespołów. Do 4. drużyn z poprzedniego sezonu (Zadąbrowie, Grochowce, Łowce, Leszno) dołączyło 5. nowych zespołów: Małkowice i Huwniki (drużyny nowo powstałe) oraz Duńkowice, Kosienice i Rokietnica (drużyny niewystępujące w poprzednim sezonie). Gminę Orły reprezentowały już zatem 4 kluby: Zadąbrowie, Małkowice (kl. B) oraz Kaszyce i Trójczyce (kl. A). Mistrzem B klasy został klub z Duńkowic i razem z LZS-em Huwniki sięgnął po awans do A klasy. Nasza drużyna, po raz kolejny, zajęła przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie najsłabszą w stawce ekipę z Leszna.

W przemyskiej A klasie najlepsza okazała się drużyna Czuwaju II Przemyśl, sięgając po awans do klasy W. Pozostała dwójka przedstawicieli Gminy Orły: Kaszyce i Trójczyce zajęła odpowiednio 2. i 8. miejsce w tabeli. Spadek do B klasy zaliczyła drużyna z Hruszowic.

LKS Wesoła ZadąbrowieFort Jaksmanice
LKS Wesoła Zadąbrowie 2:3 Fort Jaksmanice