Jawor Nehrybka - Wesoła 2:2 (04.11.18) kl. B

Spotkanie Wójta z działaczami sportowymi (04.02.13)

Sezon 1993/94

SEZON 1993/94 - KLASA B, GR. PRZEMYŚL:

"Wykorzystując przerwę wakacyjną i przerwę w rozgrywkach piłki nożnej, w gminie Orly odbyły się dwie ciekawe imprezy sportowo-rekreacyjne. Pierwsza, to turniej piłki nożnej o Puchar Gminy, rozegrany w Kaszycach z udziałem drużyn Trójczyc, Zadąbrowia, Orłów, Małkowic, Walawy i dwóch drużyn miejscowych. Puchar zdobył LZS Zadąbrowie przed Trójczycami i Kaszycami." (Życie Przemyskie) Drugą imprezą był tradycyjny "Turniej Wsi".

Do rozgrywek przemyskiej B klasy, prowadzonej przez OZPN Przemyśl, przystąpiło 9 zespołów. Do 7. klubów, występujących w poprzednim sezonie, dołączyły: spadkowicz z A klasy - LZS Hruszowice, oraz nowa drużyna w Gminie Orły - Walawianka Walawa (na zdj. poniżej).

Najlepsze w stawce okazały się zespoły z Rokietnicy (awans do kl. A gr. jarosławska) oraz Kosienic (awans do kl. A gr. przemyska). Zadąbrowie zakończyło sezon w środku tabeli, na 5. miejscu.

Mistrzem przemyskiej A klasy został Łęk Ostrów, sięgając po awans do klasy W. Zespoły z gminy Orły (Kaszyce, Trójczyce) uplasowały się na podobnych miejscach co w poprzednim sezonie. Spadek do B klasy zanotował klub z pobliskiej Sośnicy.

Jawor NehrybkaLKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie