Wesoła - Fort Jaksmanice 2:3 (16.06.18) kl. B

Motor Grochowce - Wesoła 2:2 (01.04.12) kl.B

Sezon 1994/95

SEZON 1994/95 - KLASA B, GR. PRZEMYŚL:
Runda jesienna:

Rozgrywki w sezonie 1994/95 toczono wg systemu: I liga, II liga, III liga, klasa R, oraz prowadzone przez okręg przemyski: klasa W, oraz 4 grupy klas A i B. Drużyna z Zadąbrowia występowała na najniższym szczeblu rozgrywek - w przemyskiej B klasie. "Tam zawsze odbywa się największy ruch organizacyjny i tam zdobywa się jak gdyby licencję zespołu 'poważnego'. W sezonie 1994-95 do rozgrywek zgłosiły się: Mechanizator Bircza oraz LZS z Lutkowa." (ŻP) Mistrzem jesieni została, zawiązana przed rokiem, drużyna z Walawy.

Runda wiosenna:

W archiwum zachowały się jedynie wyniki pierwszej kolejki rundy wiosennej, rozegranej 23. kwietnia 1995 roku.

LZS Małkowice - Walawianka Walawa 0:0
LZS Hruszowice - LZS Leszno 2:4
LZS Grochowce - Luzax Lutków 3:3
LZS Łowce - Mechanizator Bircza 0:5
LZS Zadąbrowie - pauza

Mistrzem B klasy został Mechanizator Bircza, który od przyszłego sezonu "przeskoczył" 2 klasy wyżej (reorganizacja). Trzy kolejne zespoły: Walawa, Leszno oraz Małkowice awansowały do A klasy. Drużyna z Zadąbrowia przegrała na wiosnę wszystkie spotkania, kończąc sezon na ostatniej pozycji.

"W ostatniej kolejce kl. A w dniu 4 czerwca LZS Stubno zwycięstwem 6:0 nad Duńkowicami rozwiał nadzieję Kaszyc i Krównik na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Kaszyce straciły 1 pkt. w Huwnikach (1:1), a Krówniki wprawdzie wygrały 4:2 w Skołoszowie, ale ustąpiły Stubnu jednym punktem" (ŻP) Drużyna ze Stubna, na skutek reorganizacji, awansowała dwa poziomy wyżej (do V ligi). Biało-Czerwoni Kaszyce oraz Wiar Krówniki uzyskały awans do nowo utworzonej klasy okręgowej. Najsłabsze w stawce ekipy z Żurawicy czy Duńkowic zachowały swoje miejsca w A klasie.

LKS Wesoła ZadąbrowieFort Jaksmanice
LKS Wesoła Zadąbrowie 2:3 Fort Jaksmanice