Wesoła - Fenix 2:1 (30.06.13) kl.A, awans do V ligi

Sezon 2015/16

PUCHAR WÓJTA GMINY ORŁY 2015

Tryumfatorem rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Orły została tym razem drużyna z Kaszyc, która w finale 1:0 pokonała gospodarzy z Zadąbrowia. W meczach półfinałowych Kaszyce po karnych pokonały zespół z Trójczyc (które znalazły się w czwórce po rezygnacji Orłów), a Zadąbrowie po golach braci Tyrawskich uporało się z zespołem Nizin. Trzecie miejsce w turnieju zajęła ekipa z Trójczyc, która w rzutach karnych okazała się lepsza od zespołu z Nizin. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kasiuk - Zięba, Chmiel, Słowik, Baran - Tyrawski R., Tyrawski Ł., Prymaszko, Karuś - Dybisz, Noga oraz Ryszka, Delikat, Gerczak, Bachurski i Zubrzycki.

SEZON 2015/16 - A KLASA, GR. PRZEMYŚL
Runda jesienna:

Przed sezonem w drużynie z Zadąbrowia doszło do kilku zmian. Po rezygnacji Rafała Wacha nowym, grającym trenerem został Jacek Harłacz. Z drużyną pożegnali się Łukasz Andrejko (zawieszenie treningów), Jacek Łuc (wyjazd zagraniczny i koniec wypożyczenia) oraz Bartek Jaroch (po wypożyczeniu na stałe przeniósł się do Polonii). Do zespołu dołączyli z kolei: Kamil Majcher (po jednym meczu wyjazd zagraniczny), Paweł Trojnar (wypożyczony z Kaszyc po 3 kolejce), Grzegorz Tyrawski (wznowił treningi po 3 kolejce, ale nie dokończył rundy) oraz młodzi zawodnicy z Zadąbrowia: Łukasz Karuś, Bartłomiej Zacharuś, Karol Zubrzycki, Lucjan Bachurski (po 4 kolejce wypożyczony do Sośnicy), a także tuż przed końcem rundy Tomasz Gałuszka (bez klubu). Przed startem sezonu drużyna Wesołej rozegrała 4 mecze sparingowe: Grochowce (0:8), Duńkowice (2:3), Munina 8:4, Czuwaj 4:3. W okresie przygotowawczym wystąpiliśmy także w corocznym Pucharze Wójta, przegrywając w rozgrywanym na własnym boisku finale z ekipą Kaszyc (0:1). W trakcie sezonu rozegraliśmy jeszcze 3 mecze sparingowe: Żurawica (3:0), Rokietnica (1:4) i Niziny (4:0).

Czarni BolestraszyceLKS Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce   LKS Wesoła Zadąbrowie