Jawor Nehrybka - Wesoła 2:2 (04.11.18) kl. B

Spotkanie Wójta z działaczami sportowymi (04.02.13)

11-stka 60-lecia

Wyboru najlepszej 11-stki w historii klubu dokonano z okazji obchodów 60-lecia istnienia klubu LKS Wesoła Zadąbrowie. Plebiscyt przeprowadzono zgodnie z poniższym regulaminem.

REGULAMIN:

I ETAP - ZGŁASZANIE KANDYDATÓW - GRUDZIEŃ 2012:

Celem etapu jest stworzenie pełnej listy kandydatów do 11-stki 60-lecia. Warunkiem koniecznym umieszczenia danego kandydata na liście jest przynajmniej 1 ligowy występ w drużynie seniorów Wesołej Zadąbrowie. Zgłoszeń może dokonywać każdy kibic znający w minimalnym stopniu historię klubu poprzez umieszczenie nazwiska kandydata (oraz pozycji na jakiej występował) w komentarzach na stronie. Jeżeli zgłoszony zawodnik faktycznie występował w barwach Wesołej jego nazwisko umieszczone zostanie na liście kandydatów. Aktualna lista kandydatów dostępna w zakładce I ETAP.

II ETAP - WYŁONIENIE WĄSKIEGO GRONA KANDYDATÓW - STYCZEŃ 2013:

Do etapu II kwalifikują się wszyscy zawodnicy zgłoszeni w I etapie. Za pomocą ankiet wyłoniona zostanie lista najlepszych zawodników w poszczególnych formacjach. Do kolejnego etapu przechodzi 3 bramkarzy, 8 obrońców, 8 pomocników i 4 napastników. W przypadku równej ilości głosów na ostatnim premiowanym awansem miejscu decydujący głos zachowuje organizator.

Bramkarze: Damian Demski (13), Józef Kasiuk (13), Andrzej Zieliński (9)
Obrońcy: Jan Czerniecki (51), Łukasz Andrejko (39), Paweł Zięba (12), Leszek Krupa (7), Łukasz Horoszko (6), Konrad Jurkiewicz (3), Jan Pierożek (3), Mateusz Słowik (3)
Pomocnicy: Rafał Wach (22), Łukasz Tyrawski (13), Łukasz Czerniecki (7), Piotr Krupa (7), Piotr Błaszczyszyn (4), Robert Tyrawski (4), Zbyszek Pasiński (3), Daniel Fedków (2+1)
Napastnicy: Kamil Hołub (28), Krzysztof Kiełtyka (19), Konrad Demski (18), Janusz Plęs (8)

III ETAP - WYBÓR NAJLEPSZEJ 11-STKI 60-LECIA - LUTY 2013:

Najlepsza jedenastka wyłoniona zostanie za pomocą ankiet na najlepszych zawodników poszczególnych formacji. W skład najlepszej jedenastki w historii Wesołej Zadąbrowie wchodzi bramkarz, 4 obrońców, 4 pomocników i 2 napastników. W przypadku równej ilości głosów na ostatnim premiowanym miejscu o awansie decyduje większa ilość głosów w poprzednim etapie.

Bramkarz: Józef Kasiuk (57)
Obrońcy: Jan Czerniecki (96), Jan Pierożek (47), Łukasz Andrejko (26), Paweł Zięba (13)
Pomocnicy: Piotr Błaszczyszyn (37), Zbyszek Pasiński (18), Łukasz Tyrawski (17), Rafał Wach (15)
Napastnicy: Konrad Demski (65), Kamil Hołub (62)

IV ETAP - WYBÓR NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA W HISTORII WESOŁEJ ZADĄBROWIE - MARZEC/KWIECIEŃ 2013:

Najlepszy zawodnik wyłoniony zostanie spośród najlepszej jedenastki. Etap podzielono na dwie części:

1) wyłonienie najlepszej trójki zawodników (marzec 2013):

2) wyłonienie najlepszego zawodnika w historii klubu (do 15. kwietnia 2013). W przypadku równej ilości głosów na ostatnim premiowanym miejscu o awansie decyduje większa ilość głosów w poprzednim etapie.

Jawor NehrybkaLKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 2:2 LKS Wesoła Zadąbrowie