LKS Wesoła Zadąbrowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Najnowsza galeria

Wesoła - Jawor Nehrybka 5:0 (22.10.17) kl. B

Losowa galeria

Kadra 2013/2014
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 599
ogółem: 1 103 476

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wyszukiwarka

Sezon 2002/03

PUCHAR WÓJTA GMINY ORŁY 2002

Tradycyjnie, w przerwie letniej między meczami mistrzowskimi drużyny z Gminy Orły spotkały się w turnieju o Puchar Wójta, który tym razem rozgrywany był na stadionie w Kaszycach. "Po wcześniej rozegranych eliminacjach, w finale spotkały się cztery zespoły: ubiegłoroczny zwycięzca – Trójczyce, wygrani z eliminacji – Orły i Walawa oraz gospodarze imprezy – Kaszyce. W walce o finał Trójczyce pokonały Walawę 4:2, a Kaszyce wygrały z Orłami 2:1. W meczu o 3. miejsce w rzutach karnych Walawa 4:1 pokonała Orły. Pierwsze miejsce przypadło drużynie z Kaszyc, która nadspodziewanie gładko rozprawiła się z Trójczycami 3:0. Puchar zwycięzcom wręczył wójt gminy Ryszard Cząstka." (Życie Podkarpackie) Drużyna z Zadąbrowia zakończyła występy w turnieju w fazie eliminacji.

SEZON 2002/03 - B KLASA, GR. PRZEMYŚL
Runda jesienna:

Przed rozpoczęciem sezonu doszło do kolejnej reorganizacji rozgrywek. Dotychczasowe dwie grupy A klasy powiększono (na wzór B klasy) do czterech grup: przemyskiej, jarosławskiej, lubaczowskiej i przeworskiej. Siedem zespołów z naszej B klasy uzyskało awans do A klasy przemyskiej. Do występujących w poprzednim sezonie w B klasie: Huwnik, Zadąbrowia, Walawy, Sierakośc i Zaleskiej Woli dołączyły inne zespoły z regionu przemyskiego: San Ostrów, LKS Nakło, Żurawianka II Żurawica, Polonia Korczowa (występujące w poprzednim sezonie w C klasie),  Agro Chotyniec (przeniesiona z B klasy gr. lubaczowska), Instex Hermanowice i Łazowianka Łazy (nowe drużyny). B klasa stała się więc teoretycznie słabsza niż w poprzednim sezonie.


KOLEJKA 1 – 18 SIERPNIA
Polonia Korczowa – Wesoła Zadąbrowie 0:3 (0:0)
Łazowianka Łazy – Instex Hermanowice 2:5
LKS Nakło – Żurawianka II Żurawica 3:2
San Ostrów – Walawianka Walawa 5:0
Agro Chotyniec – Unia Zaleska Wola 2:3
Wiar Huwniki – WKS Sierakośce - przełożony
 
KOLEJKA 2 – 25 SIERPNIA
Wesoła Zadąbrowie – San Ostrów 0:1 (0:1)
Instex Hermanowice – WKS Sierakośce 3:1
Unia Zaleska Wola – Wiar Huwniki 4:1
Walawianka Walawa – Agro Chotyniec 9:0
Żurawianka II Żurawica – Polonia Korczowa 5:1
Łazowianka Łazy – LKS Nakło 2:3
 
KOLEJKA 3 – 1 WRZEŚNIA
Agro Chotyniec – Wesoła Zadąbrowie 0:2 (0:1)
LKS Nakło – Instex Hermanowice 1:2
San Ostrów – Żurawianka II Żurawica 1:0
Wiar Huwniki – Walawianka Walawa 2:2
WKS Sierakośce – Unia Zaleska Wola 2:0
Polonia Korczowa – Łazowianka Łazy 3:0 walkower (mecz przerwany w II połowie przy stanie 2:0 – bójka na boisku)
 
KOLEJKA 4 – 8 WRZEŚNIA
Wesoła Zadąbrowie – Wiar Huwniki 2:0
Instex Hermanowice – Unia Zaleska Wola 4:0
Walawianka Walawa – WKS Sierakośce 0:3
Żurawianka II Żurawica – Agro Chotyniec 7:0
Łazowianka Łazy – San Ostrów 4:3
LKS Nakło – Polonia Korczowa 3:0
 
KOLEJKA 5 – 15 WRZEŚNIA
WKS Sierakośce – Wesoła Zadąbrowie 2:2  (0:1)
Polonia Korczowa – Instex Hermanowice 1:4
San Ostrów – LKS Nakło 1:0
Agro Chotyniec – Łazowianka Łazy 3:4
Wiar Huwniki – Żurawianka II Żurawica 1:1
Unia Zaleska Wola – Walawianka Walawa 0:2
 
KOLEJKA 6 – 22 WRZEŚNIA
Wesoła Zadąbrowie – Unia Zaleska Wola 6:1 (3:0)
Instex Hermanowice – Walawianka Walawa 3:1
Żurawianka II Żurawica – WKS Sierakośce 4:2
Wiar Huwniki - Łazowianka Łazy 9:1
LKS Nakło – Agro Chotyniec 17:0
Polonia Korczowa – San Ostrów 1:4
 
KOLEJKA 7 – 29 WRZEŚNIA
Walawianka Walawa – Wesoła Zadąbrowie 2:2 (1:0)
San Ostrów – Instex Hermanowice 1:1
Agro Chotyniec – Polonia Korczowa 1:1
Wiar Huwniki – LKS Nakło 4:2
WKS Sierakośce – Łazowianka Łazy 0:0
Unia Zaleska Wola – Żurawianka II Żurawica 0:1
 
KOLEJKA 8 – 6 PAŹDZIERNIKA
Instex Hermanowice – Wesoła Zadąbrowie 0:0
Żurawianka II Żurawica – Walawianka Walawa 2:1
Łazowianka Łazy – Unia Zaleska Wola 1:0
LKS Nakło – WKS Sierakośce 3:1
Polonia Korczowa – Wiar Huwniki 1:3
San Ostrów – Agro Chotyniec 6:0
 
KOLEJKA 9 – 13 PAŹDZIERNIKA
Wesoła Zadąbrowie – Żurawianka II Żurawica 2:2 (1:1)
Agro Chotyniec – Instex Hermanowice 1:3
Wiar Huwniki – San Ostrów 0:4
WKS Sierakośce – Polonia Korczowa 3:0
Unia Zaleska Wola – LKS Nakło 2:2
Walawianka Walawa – Łazowianka Łazy 4:3
 
KOLEJKA 10 – 20 PAŹDZIERNIKA
Łazowianka Łazy – Wesoła Zadąbrowie 4:1 (2:0)
Instex Hermanowice – Żurawianka II Żurawica 0:1
LKS Nakło – Walawianka Walawa 5:2
Polonia Korczowa – Unia Zaleska Wola 2:3
San Ostrów – WKS Sierakośce 1:0
Agro Chotyniec – Wiar Huwniki 1:3
 
KOLEJKA 11 – 27 PAŹDZIERNIKA
Wesoła Zadąbrowie – LKS Nakło 1:2 (0:1)
Wiar Huwniki – Instex Hermanowice 4:3
WKS Sierakośce – Agro Chotyniec 5:2
Unia Zaleska Wola – San Ostrów 2:3
Walawianka Walawa – Polonia Korczowa 4:1
Żurawianka II Żurawica – Łazowianka Łazy 2:2

Runda wiosenna:
 
Przed startem rundy wiosennej stanowisko trenera naszej drużyny objął były zawodnik przemyskiego Czuwaju oraz szkoleniowiec Vikinga Orły - Leszek Rozenbajgier.
 
KOLEJKA 12 – 6 KWIETNIA (ROZEGRANA 1. MAJA)
Instex Hermanowice - Łazowianka Łazy 2:1
Żurawianka II Żurawica - LKS Nakło 2:0
Wesoła Zadąbrowie - Polonia Korczowa 10:1 (5:1)
Walawianka Walawa - San Ostrów 1:1
Unia Zaleska Wola - Agro Chotyniec 5:2
WKS Sierakośce - Wiar Huwniki 0:3
 
KOLEJKA 13 – 13 KWIETNIA
WKS Sierakośce - Instex Hermanowice 0:2
Wiar Huwniki - Unia Zaleska Wola 3:0
Agro Chotyniec - Walawianka Walawa 0:1
Polonia Korczowa - Żurawianka II Żurawica 0:4
LKS Nakło - Łazowianka Łazy 4:3
 
San Ostrów - Wesoła Zadąbrowie 3:2 (2:2); bramki: 0:1 R. Tyrawski 10 min, 0:2 Jarosiewicz 32 min, 1:2 Sikora 41 min, 2:2 Patroś 44 min, 3:2 Patroś 47 min.
San: Szpiech – Wasiewicz, Karkowski, Mazur, K. Żurawski (46. Zielski) – Wanat, Malinowski (75. K. Żurawski), Korab, Sikora – Dudziak (78. Tatarzyn), Patroś.
Wesoła: P. Zięba – G. Tyrawski, L. Krupa, Jurkiewicz (46. Zieliński), P. Zięba – Jakobsche (63. Horoszko), P. Krupa, R. Tyrawski, Orzech (63. A. Fedków) – D. Fedków (63. Kogut), Jarosiewicz.
  • Życie Podkarpackie: Goście zaczęli mecz z korzystnym wiatrem i po strzałach Tyrawskiego i Jarosiewicza prowadzili już dwoma bramkami. Gospodarze dopiero pod koniec I odsłony dostosowali się do warunków gry i odrobili straty. Kiedy Patroś, zaraz na początku II połowy, wyprowadził swój zespół na prowadzenie, wydawało się, że kolejne gole dla gospodarzy będą kwestią czasu. Goście podjęli rękawicę i do końca szukali sposobu na wyrównanie.
KOLEJKA 14 – 27 KWIETNIA
Wesoła Zadąbrowie - Agro Chotyniec 2:0 (1:0); Jarosiewicz, G. Horoszko
Instex Hermanowice - LKS Nakło 0:0
Łazowianka Łazy - Polonia Korczowa 2:1
Żurawianka II Żurawica - San Ostrów 1:3
Walawianka Walawa - Wiar Huwniki 0:6
Unia Zaleska Wola - WKS Sierakośce 2:3
 
KOLEJKA 15 – 4 MAJA
Wiar Huwniki - Wesoła Zadąbrowie 0:3 (0:1); Jarosiewicz (20., 65.), Tyrawski (75.)
Unia Zaleska Wola - Instex Hermanowice 0:4
WKS Sierakośce - Walawianka Walawa 5:1
Agro Chotyniec - Żurawianka II Żurawica 0:6
San Ostrów - Łazowianka Łazy 5:1
Polonia Korczowa - LKS Nakło 0:0
 
KOLEJKA 16 – 11 MAJA
Wesoła Zadąbrowie - WKS Sierakośce 5:2 (3:1); Jarosiewicz 3 (19., 60., 83.), Jakobsche 2 (24. i 40.) – Pyrda (5.), Lis (70.)
Instex Hermanowice - Polonia Korczowa 10:0
LKS Nakło - San Ostrów 1:1
Łazowianka Łazy - Agro Chotyniec 3:0
Żurawianka II Żurawica - Wiar Huwniki 4:0
Walawianka Walawa - Unia Zaleska Wola 3:2
 
KOLEJKA 17 – 18 MAJA
Unia Zaleska Wola - Wesoła Zadąbrowie 0:3 (0:1); P. Krupa (30.), D. Fedków 2 (85. i 88.)
Walawianka Walawa - Instex Hermanowice 2:6
WKS Sierakośce - Żurawianka II Żurawica 1:3
Łazowianka Łazy – Wiar Huwniki 2:5
Agro Chotyniec - LKS Nakło 1:6
San Ostrów - Polonia Korczowa 7:3
 
KOLEJKA 18 – 25 MAJA
Wesoła Zadąbrowie - Walawianka Walawa 8:0 (4:0); R. Tyrawski 2 (3. i 77.), D. Fedków (7.), G. Horoszko 2 (12. i 22.), P. Zięba (65.), L. Krupa (67.), Orzech (79.)
Instex Hermanowice - San Ostrów 0:1
Polonia Korczowa - Agro Chotyniec 5:1
LKS Nakło - Wiar Huwniki 3:1
Łazowianka Łazy - WKS Sierakośce 1:2
Żurawianka II Żurawica - Unia Zaleska Wola 7:0
 
KOLEJKA 19 – 1 CZERWCA
Wesoła Zadąbrowie - Instex Hermanowice 1:1 (0:0); L. Krupa (80.) – R. Pudysz (75.)
Walawianka Walawa - Żurawianka II Żurawica 0:1
Unia Zaleska Wola - Łazowianka Łazy 2:2
WKS Sierakośce - LKS Nakło 1:3
Wiar Huwniki - Polonia Korczowa 7:2
Agro Chotyniec - San Ostrów 1:13
 
KOLEJKA 20 – 8 CZERWCA
Żurawianka II Żurawica - Wesoła Zadąbrowie 1:1 (1:1); Łamarz (20.) – Ł. Chmiel (15.)
Instex Hermanowice - Agro Chotyniec 6:0
San Ostrów - Wiar Huwniki 3:4
LKS Nakło - Unia Zaleska Wola 4:2
Łazowianka Łazy - Walawianka Walawa 4:1
Polonia Korczowa - WKS Sierakośce 3:0 walkower (nie odbył się, brak kart zdrowia gości)
 
KOLEJKA 21 – 15 CZERWCA
Wesoła Zadąbrowie - Łazowianka Łazy 3:2 (1:1); G. Horoszko (2.), D. Fedków (60.), P. Zięba (83.) – P. Marciak (24.), Derba (48.)
Żurawianka II Żurawica - Instex Hermanowice 1:1
Walawianka Walawa - LKS Nakło 4:2
Unia Zaleska Wola - Polonia Korczowa 5:1
WKS Sierakośce - San Ostrów 0:5
Wiar Huwniki - Agro Chotyniec 9:0
 
KOLEJKA 22 – 22 CZERWCA
LKS Nakło - Wesoła Zadąbrowie 0:5 (0:2); G. Horoszko (20.), D. Fedków (40.), Jakobsche (56.), R. Tyrawski 2 (78., 81.)
Instex Hermanowice - Wiar Huwniki 2:0
Agro Chotyniec - WKS Sierakośce 0:7
Polonia Korczowa - Walawianka Walawa 3:7
Łazowianka Łazy - Żurawianka II Żurawica 4:1
San Ostrów - Unia Zaleska Wola – 3:0
 
Najlepsze w sezonie 2002/03 okazały się ekipy z Ostrowa i Hermanowic. Drużyna z Zadąbrowia, po bardzo dobrej rundzie wiosennej pod okiem trenera Rozenbajgiera, zakończyła sezon na wysokim 4. miejscu w ligowej tabeli.
 

Równie wysoko, na 3. i 5. miejscu w A klasie przemyskiej sezon zakończyły dwie drużyny z gminy Orły: Korona Trójczyce i Biało-Czerwoni Kaszyce. Słabiej wypadła za to drużyna z Orłów, która od przyszłego sezonu występować będzie w B klasie.

 

Najbliższe spotkanie

LKS Wesoła ZadąbrowieStrażak Sośnica
mecz towarzyski
LKS Wesoła Zadąbrowie   Strażak Sośnica
2018-02-17, 00:00:00

Sparing nr 1

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fort JaksmaniceLKS Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice 4:3 LKS Wesoła Zadąbrowie
2017-10-29, 11:00:00
B klasa - 11 kolejka
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Fort Jaksmanice 4:3 LKS Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 0:0 Rada Orzechowce
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników 3:1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2:1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4:2 Leśnik Bircza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki drużyny