Wesoła - Fort Jaksmanice 2:3 (16.06.18) kl. B

Motor Grochowce - Wesoła 2:2 (01.04.12) kl.B

Okres 1953-69

Klub w Zadąbrowiu powstał w 1953 roku. Jego założycielem był Kazimierz Tylipski. Na początku swojej działalności miejscowi piłkarze grali na zwykłym pastwisku. Po sławetnej komasacji udało się pozyskać kawałek placu, który posłużył do stworzenia boiska z prawdziwego zdarzenia. Prawdopodobnie w pierwszych latach swojego istnienia drużyna z Zadąbrowia nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek. Świadczyć mogą o tym tabele najniższych klas rozgrywkowych z 16 lipca 1962 roku, pochodzące z dziennika "Nowiny" (poniżej).

Drużyny z Zadąbrowia nie znajdujemy również w tabelach najniższych klas rozgrywkowych z dnia 28. lipca 1965 roku (poniżej).

W tych latach naszą drużynę reprezentowali m. in. Michał Górski, Władysław Hornecki i Władysław Sus. Na pierwsze ślady działalności klubowej natrafiamy jednak dopiero w 1969 roku.

Jeżeli posiadasz interesujące informacje, zdjęcia lub inne pamiątki dotyczące historii klubu z Zadąbrowia prosimy o osobisty kontakt w siedzibie klubu, bądź odpowiedni wpis na stronie internetowej lub na e-mail: wesolaz@wp.pl

LKS Wesoła ZadąbrowieFort Jaksmanice
LKS Wesoła Zadąbrowie 2:3 Fort Jaksmanice