Start Pruchnik - Wesoła 2:1 (18.08.13) V liga

Sezon 2003/04

SEZON 2003/04- B KLASA, GR. PRZEMYŚL:

Do sezonu 2003/2004 zawodnicy z Zadąbrowia wraz z trenerem Leszkiem Rozenbajgierem podchodzą z wielkimi nadziejami. Już w pierwszym spotkaniu na własnym boisku odnoszą pewne zwycięstwo w derbowym spotkaniu z Orłami. Pierwsze kolejki pokazują, że sprawa awansu rozstrzygnie się pomiędzy zespołami z Huwnik, Nakła, a także rezerwami Żurawianki Żurawica. Wesoła prezentuje nierówną formę, ponosi porażkę w Nakle, a także remisuje spotkania z Orzechowcami i Żurawicą. Zwycięstwa w czterech ostatnich kolejkach rundy jesiennej oraz przekonywująca wygrana z dotychczasowym liderem z Huwnik windują Wesołą Zadąbrowie na 3. pozycję w ligowej tabeli. Rundę jesienną kończymy z dorobkiem 20. punktów, tuż za plecami pierwszej dwójki: Nakłem (22 pkt.) i Huwnikami (21 pkt.), wyprzedzając zespoły z Żurawicy (17 pkt.) i Orłów (16 pkt.).  Rundę wiosenną rozpoczynamy od wyjazdowego zwycięstwa w Orłach. O wygranej w derbach decydują bramki Pawła Demskiego i Roberta Tyrawskiego. W 13. kolejce spotkań Wesoła pewnie wygrywa z Nakłem, odnosząc 8. kolejne zwycięstwo, obejmuje pozycję samodzielnego lidera przemyskiej B-klasy. Licznik 10. kolejnych zwycięstw Wesołej zatrzymuje się dopiero po przegranym meczu w Kosienicach. Zwycięstwem nad Polonią Korczowa, w przedostatniej kolejce, zawodnicy z Zadąbrowia zapewniają sobie awans z pierwszego miejsca do A-klasy. W ostatniej kolejce spotkań awans zdobywają również zawodnicy Vikinga Orły, wyprzedzając minimalnie drużynę z Nakła. Wielki sukces drużyny z Zadąbrowia jest efektem pracy wielu osób. Przede wszystkim prezesa klubu Władysława Nowaka, a także trenera Leszka Rozenbajgiera - przed laty znanego defensora przemyskiego Czuwaju, który szkoleniem miejscowych chłopców zajął się półtora roku temu i promocja do klasy A jest znakomitym dowodem olbrzymiej pracy, jaką włożył w profesjonalne podejście do treningów i meczów. Awans zawodnicy z Zadąbrowia uzyskali, grając na starej, wysłużonej już płycie boisk. O sile zespołu z Zadąbrowia decydowali tacy zawodnicy jak: bracia Leszek i Piotr Krupa (mieszkańcy Sośnicy), Marcin Jarosiewicz (Przemyśl), bracia Robert i Grzegorz Tyrawski, bracia Dawid i Artur Fedków, Andrzej Kogut, Robert Jakobsche, bracia Paweł i Piotr Zięba, Zbigniew Orzech, Józef Kasiuk, bracia Grzegorz i Łukasz Horoszko oraz kilku innych zawodników z Zadąbrowia.

Czarni BolestraszyceLKS Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce   LKS Wesoła Zadąbrowie