Spotkanie Wójta z działaczami sportowymi (04.02.13)

3. kolejka: Wesoła - Leśnik Bircza 1:3

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-09-09 15:09

W niedzielę 9 września Wesoła Zadąbrowie przegrała na własnym boisku z drużyną Leśnika Bircza 1:3. Większość strzelonych bramek padła już w pierwszych pięciu minutach spotkania. W pierwszej akcji Wesołej wynik meczu otworzył Patryk Gancarz. Goście odpowiedzieli błyskawicznie i już w 5 minucie po dwóch trafieniach wyszli na prowadzenie. W pozostałej części meczu obie drużyny toczyły wyrównany pojedynek. W końcówce meczu Wesoła straciła trzecią bramkę, uznając wyższość drużyny z Birczy. Więcej w rozwinięciu.

Wesoła, podobnie jak w poprzednich dwóch spotkaniach, rozpoczęła mecz od szybko strzelonej bramki. Już w 3 minucie dokładne podanie w pole karne od Maćka Świszcza otrzymał Patryk Gancarz. Młody zawodnik Wesołej wykorzystał źle ustawionego bramkarza i mierzonym uderzeniem na dalszy słupek wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Scenariusz z poprzednich spotkań powtórzył się raz jeszcze - Wesoła ponownie dała rywalowi szansę na szybkie odrobienie wyniku. Już w 4 minucie niegroźną sytuację w naszym polu karnym wykorzystał Kamil Lechowicz, doprowadzając do remisu. Rozkojarzona drużyna Wesołej dała się zaskoczyć ponownie minutę później. Piłka po dośrodkowaniu z prawej strony boiska odbiła się od poprzeczki naszej bramki, trafiając wprost pod nogi Patryka Popowniaka. Zawodnik z Birczy wykorzystał odsłoniętą bramkę po poprzedniej interwencji Majchera, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Przez kolejny kwadrans na boisku nie oglądaliśmy klarownych sytuacji podbramkowych. W 21 minucie goście mogli powiększyć swoje prowadzenie. Strzał zawodnika z Birczy minął jednak nieznacznie lewy słupek naszej bramki. W 37 minucie równie blisko był Krzysztof Świszcz, uderzając niecelnie obok prawego słupka. Wesoła próbowała również uderzeń z dystansu, po których najbliżej trafienia w 42 minucie był Marcin Wojtowicz. Tuż przed przerwą goście ponownie zaatakowali naszą bramkę. W dobrej sytuacji bardzo niecelnie uderzył jednak kapitan gości Krzysztof Grodecki. Druga połowa meczu rozpoczęła się od dośrodkowania Adriana Tymoczki i efektownej przewrotki Władka Chynkaliuka. Strzał napastnika Wesołej obronił bramkarz Leśnika. W 52 minucie uderzenie głową po rzucie rożnym, wykonywanym przez gości, z linii bramkowej wybił obrońca Wesołej. W kolejnych minutach obie drużyny próbowały swoich sił w uderzeniach z dystansu. Kolejne uderzenia Wąsika, Chynkaliuka czy Prymaszki nie znalazły drogi do bramki. Odpowiedź gości wybroniona została przez Majchera. W ostatnim kwadransie meczu Wesoła coraz częściej gościła na połowie Birczy. Nie potrafiła jednak przeprowadzić skutecznej akcji. Sztuka ta udała się zawodnikom rywali. W 86 minucie dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystał wprowadzony w 70 minucie Paweł Maculak i uderzeniem przy słupku przypieczętował trzecie zwycięstwo swojej drużyny. Wesoła przegrała pierwszy meczu w sezonie, spadając na 5 miejsce w tabeli.

Galeria zdjęć ze spotkania

autor: ~kibic 2018-09-09 21:03:29

avatar Obnażyli bezlitośnie wszystkie nasze błędy, brak umiejętności i zaangażowania. Musimy jeszcze wiele się nauczyć zanim pomyślimy o nawiązaniu równej walki o ewentualny awans

autor: ~anonim 2018-09-10 12:07:02

avatar Ja myślę że to jest tak pan Rozenbajger ściąga młodych swoich ziomków za których transfery pewnie trzeba było dobrze zapłacić a Wieśku nie bardzo jest obeznany to ich bierze

autor: ~kiboli 2018-09-10 12:39:35

avatar Slabo to wyglada, zero konkretnych transferow, oprócz Mirka ale on grac narazie nie moze. Druzyna moze i mloda ale chyba za mloda. Z tego awansu nie bedzie, moze czas na jakiegos grajacego trenera??

autor: ~Kibic 2018-09-11 13:08:09

avatar Będzie organizowana Liga Podwórkowa w Szmaciance w Gminie. Czy Wesoła dostanie zaproszenie?

autor: ~dunkowiczki 2018-09-11 14:35:10

avatar Tak będzie. Możesz liczyć na powołanie!

autor: ~anonim 2018-09-13 20:55:53

avatar wiarhuwniki.futbolowo.pl - zapraszamy na naszą stronę, która ponownie jest aktywna

Autor: Treść:pozostało znaków: