Wyszukiwarka

Aktualności

4. kolejka: LKS Ujkowice - Wesoła Zadąbrowie 5:1

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-09-17 16:41

W niedzielę, 16 września Wesoła Zadąbrowie przegrała w meczu wyjazdowym z drużyną LKS-u Ujkowice 1:5. Wynik spotkania w 12 minucie otworzył Patryk Stachura, wykorzystując nieudane wyjście naszego bramkarza. Cztery minuty po przerwie prowadzenie gospodarzy podwyższył Krystian Stachura, uderzając zewnętrznym podbiciem w prawy róg naszej bramki. Nie najlepiej w tej sytuacji popisał się sędzia główny, nie odgwizdując zagrania piłki ręką. W 51 minucie zawodnicy z Ujkowic prowadzili już 3:0. Uderzeniem nie do obrony popisał się Patryk Stachura, zapisując na swoim koncie drugie trafienie w meczu. Chwilę później strzelec bramki opuścił boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki. Po dziesięciu minutach gry w przewadze czerwoną kartkę otrzymał również Kamil Majcher. Bramkarz Wesołej, zagraniem piłki ręką poza polem karnym, zatrzymał korzystną akcję gospodarzy. Z konieczności między słupkami stanął obrońca Wesołej - Kamil Kądziołka. W 67 minucie kontaktową bramkę dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Świszcz. Pomocnik Wesołej, po złamaniu akcji do środka boiska, uderzył celnie na krótki słupek. W ostatnich pięciu minutach spotkania gospodarze, za sprawą Krystian Stachury, zwiększyli swoje prowadzenie do 5:1. Wesoła po porażce z Ujkowicami spadła na 6 miejsce w tabeli.