Jawor Nehrybka - Wesoła 2:2 (04.11.18) kl. B

Spotkanie Wójta z działaczami sportowymi (04.02.13)

6. kolejka: Wesoła - Unia Fredropol 1:4

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-09-30 15:20

W ostatnią niedzielę września Wesoła Zadąbrowie przegrała na własnym boisku z liderem tabeli - Unią Fredropol 1:4. Wszystkie bramki dla drużyny gości strzelił Arkadiusz Bal (22', 50', 65', 72'). Honorową bramkę dla naszej drużyny w 78 minucie strzelił Maciej Świszcz. Pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartkę (po dwóch żółtych) otrzymał zawodnik gości. Porażka zepchnęła naszą drużynę na 7 miejsce w tabeli. Więcej w rozwinięciu.

Spotkanie rozpoczęło się od groźnej akcji gości prawą stroną boiska, zakończonej uderzeniem piłki głową w poprzeczkę naszej bramki i nieskuteczną próbą dobitki. Na kolejną sytuację podbramkową czekaliśmy do 20 minuty. Rzut rożny wykonywany przez Unię zakończył się groźnym uderzeniem obok naszej bramki. Dwie minuty później zawodnicy z Fredropola ponownie zaatakowali prawą stroną boiska. Składnie rozegrana akcja po rzucie z autu, zakończyła się celnym dośrodkowaniem w pole karne. Tam najlepiej odnalazł się Arkadiusz Bal, który uderzeniem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 27 minucie goście ponownie zagrozili naszej bramce po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego. Uderzenie piłki głową przeleciało jednak daleko obok naszego słupka. W 30 minucie po raz pierwszy do głosu doszli zawodnicy z Zadąbrowia. Na uderzenie z bocznego sektora boiska zdecydował się Bartłomiej Mirek, sprawiając problemy bramkarzowi gości. W 37 minucie piłkę w bramce Fredropola ręką umieścił Chynkaliuk. Arbiter główny, po konsultacji z bocznym, słusznie nie uznał bramki. W końcowych minutach pierwszej połowy za niesportowe zachowanie drugą żółtą kartę i w konsekwencji czerwoną otrzymał zawodnik gości. W drugiej części spotkania przewaga jednego zawodnika nie była jednak widoczna. W 50 minucie strzelec pierwszej bramki wygrał pojedynek biegowy z Dominikiem Prymaszko i uderzeniem na dalszy słupek podwyższył wynik meczu. W 65 minucie prostopadłe podanie ze środka boiska ponownie trafiło do Arkadiusza Bala. Napastnik Unii, pomimo przytrzymywania przez obrońcę Wesołej, uderzeniem w środek bramki skompletował hattricka. W 72 minucie najlepszy strzelec Unii, w sytuacji sam na sam z bramkarzem, podwyższył wynik na 4:0. Chwilę później mógł nawet strzelić piątą bramkę, ale mocne uderzenie wybronił bramkarz Wesołej. W 78 minucie drużyna Wesołej strzeliła honorową bramkę. Indywidualną akcję z kontrataku przeprowadzoną przez Patryka Gancarza uderzeniem z pierwszej piłki wykończył Maciej Świszcz. W końcowych minutach nie oglądaliśmy już kolejnych akcji podbramkowych.

Materiały filmowe ze stron Unii Fredropol:

Galeria zdjęć na stronie Unii Fredropol.

autor: ~anonim 2018-10-01 06:52:48

avatar gramy w przewadze i dajemy sobie strzelić 3 bramki ???

autor: ~anonim 2018-10-01 07:05:53

avatar byliśmy słabsi

autor: ~Ale jaja 2018-10-01 15:42:28

avatar Jazda po pochyłej na koniec stawki.

autor: ~ajwaj 2018-10-04 21:19:35

avatar Jeszcze bęcki od rady i będzie pozamiatane..

Autor: Treść:pozostało znaków:

Jawor NehrybkaLKS Wesoła Zadąbrowie