Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

11. kolejka: Jawor Nehrybka - Wesoła 2:2

• autor: WESOLAZADABROWIE, 2018-11-05 20:36

W niedzielę 4 listopada Wesoła Zadąbrowie zremisowała w ostatnim meczu rundy jesiennej z Jaworem Nehrybka 2:2. Wynik meczu w 14 minucie otworzył Patryk Gancarz, przecinając dośrodkowanie Bartłomieja Mirka z rzutu wolnego. W 41 minucie prowadzenie Wesołej podwyższył Nazar Teliszewski. Obrońca Wesołej doszedł do krótko wybitej piłki po rzucie rożnym i technicznym strzałem na długi słupek trafił do siatki. Pięć minut po przerwie po akcji Krzysztofa Świszcza przed szansą rozstrzygnięcia meczu stanął Mirek. Pomocnik Wesołej w doskonałej sytuacji nie trafił jednak do pustej bramki. W ostatnich dziesięciu minutach meczu gospodarze zdołali odrobić stratę dwóch bramek. W 80 minucie akcję Jaworu wykończył Patryk Kowal. Cztery minuty przed końcowym gwizdkiem piłka po dośrodkowaniu zawodnika z Nehrybki pechowo trafiła w głowę Teliszewskiego, wpadając do naszej bramki. Wesoła zanotowała trzeci remis z rzędu w meczach z Jaworem rozegranych na stadionie w Nehrybce, notując jednocześnie trzeci remis z rzędu w meczach ligowych. Kolejna strata punktów uplasowała nasz zespół, razem z Nizinami i Birczą, na miejscach 6-8 (patrząc na "małą tabelę" zajmujemy 7 miejsce). Po zakończeniu rundy jesiennej do miejsca premiowanego awansem tracimy 9 punktów.