Wesoła - San Hureczko 3:1 (21.04.13) kl.A

herb LKS Nakło
LKS Nakło   LKS Wesoła Zadąbrowie

2015-11-08, 14:00

Bramki: Krzyśko (34') - Trojnar (13'), Wach (75'), Hołub (90')

W niedzielę 8 listopada Wesoła Zadąbrowie pokonała w meczu wyjazdowym ligowego beniaminka - LKS Nakło. Wynik meczu już w 13 minucie otworzył Paweł Trojnar, na co gospodarze odpowiedzieli w 34 minucie golem Krystiana Krzyśko. Wesoła przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę po trafieniach Rafała Wacha (75') i Kamila Hołuba (90'). W barwach naszej drużyny nie zagrali: Dybisz, Gerczak, Zubrzycki oraz tradycyjnie już: Słowik, Chmiel, Łuc i Tyrawski. Wesoła wygrała trzeci mecz z rzędu, umacniając się na 5 miejscu w ligowej tabeli.

Spotkanie w Nakle nie było ładnym widowiskiem piłkarskim i tylko lepsza gra Wesołej w końcówce zadecydowała o jego końcowym wyniku. Mecz na dobre rozpoczął się w 3 minucie od żółtej kartki Jarocha i słabego uderzenia Kierepki z rzutu wolnego. Chwilę później po rzucie rożnym dość przypadkową akcję przeprowadził Kazimir, po której niewiele zabrakło Hrycelakowi do umieszczenia piłki w bramce. Wesoła udanie odpowiedziała już w 13 minucie. Piłkę z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Demski, gdzie po niewielkim zamieszaniu dopadł do niej Trojnar i ładnym uderzeniem piętą wyprowadził Wesołą na prowadzenie. Kilka minut później nasza drużyna powinna prowadzić już 3:0, lecz dwóch dobrych sytuacji nie wykorzystał Hołub. Najpierw świetną akcją na prawej stronie popisał się Frantyk, po której nasz napastnik uderzył nad poprzeczką, a następnie błąd popełnili obrońcy Nakła, pozwalając na sytuację sam na sam z bramkarzem, również zakończoną niecelnym strzałem. Niewykorzystane okazje zemściły się w 34 minucie, gdy niepilnowany Krzyśko mocnym uderzeniem przy krótkim słupku doprowadził do remisu. Gospodarze zaatakowali przed przerwą jeszcze dwukrotnie. Najpierw po dobrej akcji lewą stroną boiska dwójka miejscowych zawodników przeszkodziła sobie w oddaniu czystego strzału, a następnie po akcji z drugiej strony dobrze interweniował Mazur. Początek drugiej połowy nie był już tak ciekawy. Do czasu strzelenia kolejnej bramki przez Wesołą nie było groźniejszych sytuacji podbramkowych, po za niecelnymi strzałami z rzutów wolnych. W 75 minucie, po prostopadłym podaniu od Demskiego, do piłki doszedł Wach i strzałem po długim rogu ponownie wyprowadził Wesołą na prowadzenie. Gospodarze próbowali szukać bramki wyrównującej, co odpowiadało grającej z kontry drużynie z Zadąbrowia. Podopieczni trenera Harłacza z czasem zaczęli grać coraz lepiej i w 90 minucie wynagrodzeni zostali kolejną bramką. Na prawej stronie boiska z obrońcą Nakła poradził sobie Frantyk, podając piłkę do Hołuba, który umieścił ją w siatce. W doliczonym czasie napastnik Wesołej popisał się podobną akcją zakończoną dośrodkowaniem na głowę Demskiego, który uderzył w poprzeczkę. Nasza drużyna dzięki lepszej końcówce zasłużenie sięgnęła po komplet punktów.

Galeria zdjęć.
Poniżej materiał filmowy:

2. Konrad Demski  (1 asysta)
3. Kamil Łoś
4. Piotr Baran
5. Radosław Jaroch ??ta kartka
6. Paweł Trojnar bramka ??ta kartka
7. Włodzimierz Frantyk  (1 asysta)
8. Bartłomiej Zacharuś  zmiana 65" Jacek Harłacz
9. Rafał Wach kapitan bramka
10. Łukasz Karuś  zmiana 50" Paweł Zięba ??ta kartka
11. Kamil Hołub bramka

herb LKS Wesoła Zadąbrowie Zawodnicy rezerwowi LKS Wesoła Zadąbrowie

1. Damian Noga
2. Tomasz Gałuszka

Konrad Demski
Radosław Jaroch
Włodzimierz Frantyk
Łukasz Karuś
Paweł Zięba
Bartłomiej Zacharuś
Jacek Harłacz
Paweł Trojnar

autor: ~Anonim 2015-11-08 18:02:21

avatar Jak by nie Czuwaj to Kaszyce i Wesoła pierwsza trójka! Ale jest moc! Gmina Orły pokazuje w końcu na co nas stac.

autor: ~Kibol223 2015-11-08 18:10:24

avatar Brawo Brawo:) za ten mecz :) młodzi nie bać się grać swoje :) i co najważniejsze nie od piłki tylko do piłki powodzenia fan Wesołej !

autor: ~do Anonim 2015-11-09 19:19:33

avatar ale przeciez Kaszyce sa w pierwszej trójce :). Masz racje. Kaszyce 1 plac Wesoła 3 plac ale jest Czuwaj i SZPN