A klasa - 23 kolejka

2016-05-03, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Bramki: Demski (23'), Kiełtyka (90') - Chwasta (48', 76'), Lorynowicz (51')

We wtorek 3 maja Wesoła Zadąbrowie przegrała na własnym boisku w meczu derbowym z drużyną Biało-Czerwonych Kaszyce. Wynik meczu w 23 minucie otworzył Konrad Demski, wykorzystując dośrodkowanie Włodka Frantyka. Gościa wyrównali zaraz po przerwie, gdy rzut karny, po faulu Tomasza Kiełtyki, wykorzystał Marek Chwasta. Kolejne bramki dla naszych rywali strzelili Paweł Lorynowicz oraz ponownie Chwasta. Wesołą stać było jeszcze na kontaktową bramkę Kiełtyki w 90 minucie spotkania. Porażka w derbach gminy Orły przesunęła naszą drużynę na 4 miejsce w ligowej tabeli. W spotkaniu z Kaszycami nie zagrali: Paweł Trojnar (wyjazd zagraniczny), Damian Noga oraz Kamil Hołub.

autor: ~antek 2016-05-04 10:08:59

avatar Czekam na poranny MEM z meczu... bo ostatnio coś ich nie widać...

autor: ~kibic wew 2016-05-04 10:47:05

avatar Dobry mecz dużo walki i emocji :)
szczególnie w drugiej połowie w pierwszej wesoła chyba za mocno się wycofała i czekała na to co zrobią kaszyciaki to oni głównie operowali piłką i prowadzili grę, ale o dziwo to wesoła do przerwy zchodziła z boiska zaliczką jednej bramki, a mogło być i lepiej gdyby łoker z władziem lepiej zachowali się w sytuacji 2 na jednego z machem, chodź szczerze trzeba przyznać, że i w pierwszej połowie kaszyce też miały jedną setkę którą powinni zamienić na bramkę. Druga połowa niepotrzebny karny buły w narożniku 16-stki, przy drugiej indywidualny błąd Mateusza, i wtedy wesoła tradycyjnie ruszyła i przejeła incjatywę stwarzając sobie kilka świetnych sytuacji na wyrównanie. Gdy wydawało się że lada moment wpadnie bramka dla wesołej nastąpił klops długa piła

autor: ~kibic wew 2016-05-04 10:49:39

avatar zgranie głową marcucha chwasta ogrywa Piotrka a Paweł już nie zdążył z asekuracją. Tyle w tym temacie itd. bramka buły na 2-3 ładna akcja ale już tylko na otarcie łez

pozdr,

autor: WESOLAZADABROWIE 2016-05-04 11:55:30

Profil WESOLAZADABROWIE w Futbolowo Memy z meczu dodawane są na facebookowym profilu Wesołej, prowadzonym przez inną osobę. Tam też proszę wnosić swoje skargi. Pozdrawiam.

autor: ~anonim 2016-05-04 14:50:00

avatar Strasznie widoczna była dziura w środku pola. Pomocnicy albo zostawali z przodu albo z tyłu kiedy trzeba było iść za akcją.

autor: ~fb 2016-05-04 16:40:43

avatar "antek" nikt nie każe ci ani oglądać strony na Facebooku, ponieważ te obrazki są dla kibiców którzy mają ochotę wchodzić na tę stronę i nie mają żadnych kompleksów więc te hejty zachowaj dla siebie a jak nie pasuje to nie oglądaj i nie komentuj. szkoda że pseudonim antek bo jakoś bardzo podobny komentarz pod "MEMem" był również na Facebooku a obrazki dla kibiców możemy dodawać jakie chcemy i ile chcemy więc jakiś głupi komentarz do administratorów na Facebooku na ten temat nie będzie brany pod uwagę . nie pozdrawiamy ;)

autor: ~fb2 2016-05-04 16:43:27

avatar a jeszcze co do memów to jak widać publikowane są co poniedziałek a szkoda że mamy środę ;)

autor: ~radek 2016-05-05 08:02:21

avatar A Gdzie gwiazdor Hołub?

autor: ~kibic 2016-05-05 10:39:29

avatar Panowie brawo za walkę, nie jest źle były wygrane są i przegrane taka jest piłka, oby była dalej taka walka i taka gra jak jest

autor: ~Anonim 2016-05-05 12:41:52

avatar Hołub został odsunięty od zespołu z powodu absencji na meczu z Hureczkiem tzn. zamiast pomóc zespołowi to oglądał mecz z trybun. Prostactwo i nieprofesjonalne zachowanie

autor: ~Anonim 2016-05-05 15:45:57

avatar Na jaką pozycje według was potrzebne są wzmocnienia na przyszły sezon ??

autor: ~anonim 2016-05-05 16:09:59

avatar Nie ma to jak nieprofesjonalne zachowanie w amatorskiej piłce. Odsunięcie od zespołu też warte śmiechu - pewnie sam przestał przychodzić. Może jeszcze obetniecie mu pensje albo w ogóle dostanie do zapłacenia karę? A może w ogóle zdegradujecie do klubu kokosa? :D

autor: ~anonim 2016-05-05 17:21:29

avatar Brawo dla obu drużyn, brawo za walkę! Niestety w wykonaniu Wesołej to nie był mecz na najwyższym poziomie (Szkoda bo całym serduchem jestem z wami!) Kaszyce zagrały całkiem niezły mecz, wydaje mi się, że ekipę mają lepszą niż hureczko, trzymam kciuki żeby dalej wygrywali (zawsze lepiej żeby do V ligi wszedł ktoś z naszej gminy) ;)

do ~anonim, faktycznie "nie profesjonalne" to może zbyt duże słowo, bardziej odpowiednie byłoby nazwanie tego "buractwem lub głupotą"... Myślę, że żaden inny zawodnik nie zachował by się w ten sposób w stosunku do drużyny, która tak dużo mu pomogła (większość czytających wie o co chodzi...)

autor: ~SAN 2016-05-05 21:16:57

avatar Ekipe mają lepszą od Hureczka ale san nie stracił u was nawet 1 bramki, ba stracił 1 bramke w 8 meczach więc nie wiem kto tu ma lepszą ekipę.

autor: ~kibic 2016-05-05 22:56:35

avatar kto ma lepszą to się okaże, czeka was pojedynek meczowy który to zweryfikuje :) Rudy zachował się jak się zachował, jego decyzja w sumie nie pierwsza odnośnie Wesołej której nie przemyślał, ale tak czy siak Wesoła sobie bez niego poradzi, odnośnie wzmocnień to póki co jeżeli Paweł Trojnar będzie i teraz jak wrócił po kontuzji Dominik to jedynie trzeba nam chłopaków do zmian

autor: ~anonim 2016-05-07 23:09:04

avatar Martwię się o Admina, bo zaniemówił albo chory. Żadnych wieści z Wesołej nie ma.

autor: WESOLAZADABROWIE 2016-05-08 11:55:32

Profil WESOLAZADABROWIE w Futbolowo Chwilowe problemy techniczne, niezwiązane z wynikami zespołu i niezależne ode mnie. Mam nadzieję, że po 3 latach prowadzenia strony wybaczysz mi tę 5-dniową przerwę, w której ograniczyłem się jedynie do podania składu.