2017-03-26, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Bramki: Zagulak (19'), Mrozek (57'), Trojnar (88')

Wiar: Śliż - Bachurski, Gierczak K., Gierczak G., Gierczak M. (75' Siwy), Gierczak W., Kielar, Letki, Lis, Podbilski, Sosenko

W ostatnią niedzielę marca Wesoła Zadąbrowie pokonała w meczu wyjazdowym drużynę Wiaru Huwniki 3:0. Wynik meczu w 19 minucie otworzył Mateusz Zagulak, zapisując na swoim koncie pierwsze trafienie w naszych barwach. Minutę przed przerwą, po czerwonej kartce za krytykę orzeczeń sędziego, boisko opuścił Paweł Zięba. W drugiej części spotkania, podopieczni Janusza Trojnara mimo osłabienia zdołali podwyższyć prowadzenie. W 57 minucie, po asyście debiutującego w barwach Wesołej Rafała Niemczaka, bramkę strzelił Hubert Mrozek. Wynik meczu tuż przed końcem ustalił Paweł Trojnar. Wesoła zanotowała pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, utrzymując dystans do wyprzedzających ją drużyn. Do drużyny po rocznej przerwie, spowodowanej wyjazdem zagranicznym, powrócił Kamil Łoś.

Oceny zawodników »

herb LKS Wesoła Zadąbrowie Prezentacja graficzna składu drużyny LKS Wesoła Zadąbrowie

autor: ~anonim 2017-03-27 07:19:52

avatar Stara gwardia pokazała moc :) szkoda czerwonej kartki dla zięby, sędziego chyba poniosły emocje i wyjątkowo łatwo i chętnie rozdawał nam kartki ps. szkoda że nie był konsekwentny bo kilka kartoników więcej należało się zawodnikom gospodarzy :/ aż szkoda, że nie ma wacha i frantyka :) wtedy te osiem wygranych z rzędu nie stanowiło by większego problemu "blanconieri" :)

autor: ~Bianconelli 2017-03-27 10:05:53

avatar Musze napisać, że nie spodziewałem sie tak pewnej wygranej w Huwnikach. Nie wierzyłem w to a tu proszę..Bardzo ważne zwyciestwo, szczerze trzeba pogratulowac Wesołej wygranej na tak trudnym terenie,

autor: ~Anonim 2017-03-27 11:59:27

avatar Myślę że może 3 drużyny poradzą sobie z wesola resztę czeka porażka! A utrzymanie macie pewne ,bianconelli przekonasz sie

autor: ~anonim 2017-03-27 13:53:14

avatar jeszcze tydzień temu spisywaliście Zadąbrowie na straty. A dziś euforia bo jeden mecz wygraliście xD śmieszne :D

autor: ~anonim 2017-03-27 14:04:23

avatar Trzy druzyny poradza sobie z Wesola, a kogo masz na mysli ? Czuwaj juz sobie poradzil ha

autor: ~anonim 2017-03-27 15:07:39

avatar Walka o utrzymanie dopiero rozpoczęta! Najbliższe 4 do 6 tygodni pokażą czy zespół utrzyma się w lidze bez niepotrzebnego ciśnienia czy do końca sezonu w każdym meczu trzeba będzie walczyć o każdy punkt i nerwowo spoglądać na rywali! Pożyjemy zobaczymy :) powodzenia

autor: ~Bianconelli 2017-03-27 15:21:40

avatar Czuwaj już dał rade, myśle, że nie odpusci Wan ani LKS Batycze które wydają się bardzo mocne ani Orzeł Torki który walczy do końca,

autor: ~Sympatyk 2017-03-27 15:37:29

avatar Kto strzelił bramki?

autor: ~anonim 2017-03-27 16:43:55

avatar No musze przyznac,ze Batycze maja bardzo mocny sklad!

autor: ~Anonim 2017-03-27 17:01:36

avatar Niech nawet 4 pierwsze drużyny wygrają choć pewności nie mam może dwie drużyny zremisowała reszta ma w plecy i utrzymanie pewne

autor: ~xd 2017-03-27 20:17:40

avatar W niedzielę u siebie wygracie na 100% bo Grom tylko jednego zwodnika ma nowego na ten sezon a wy wile zawodników proście Szybiaka żeby na ten meczy przyjechał zagrać uwas pewne zwycięstwo będzie

autor: ~Anonim 2017-03-27 21:28:50

avatar Xd- albo to szybiak sam napisał albo gość to tepa pala do potęgi entej ten grom to szych nie zrob

autor: ~anonim 2017-03-28 09:27:19

avatar A jak to jest u was z podziałem kasy : wersja oficjalna nikt nie ma płacone (wciskana młodym i miejscowym bo mają grać za darmo zeby wystarczyło na płacenie pod stołem gwiazdą) wersja nieoficjalna nowe nabytki z okregówki biorą po 200 zł , posiłki z Pikulic po 90 zł za mecz itd.

autor: ~hohoh 2017-03-28 10:02:05

avatar dlaczego tak piszecie , specjalnie zeby tylko skłócić wszystkich , poco to ? po co siejecie fermet

autor: ~Xd 2017-03-28 10:20:40

avatar Nie warto się rozpisywać ale tak racja ale lepiej sie nie kłócić się z innym ludzimi i wioskami powodzenia wam życzę w Niedzielę

autor: ~anonim 2017-03-28 10:33:17

avatar dopiero mieli walczyć o utrzymanie, a teraz wszystkich zleją, bo wygrali 1 mecz? NIEŹLE

autor: ~jo 2017-03-28 13:21:56

avatar Co do meczu to bardzo fajnie zagrała cała drużyna wreszcie widać potencjał . Cała druga połowa w osłabieniu , a Wesoła grała jak by grała w 11 , jeżeli strzela sie dwie bramki w oslabieniu to świadczy dobrze o druzynie , ze ta druzyna coś potrafi i może osiągnąć , czekamy na dobre mecze w wykonaniu Wesołej ,

autor: ~zad 2017-03-28 22:03:39

avatar Wesoła zagrała pierwszy solidny mecz w tym sezonie, bo nawet ten z Czuwajem wygladał jak te w tamej rundzie. W końcu miała dobry wyrównany skład. Trzy sezony temu udało się odrobić 7 pkt do mocnego Leszna i awansować, to teraz też można odrobić te 7 pkt do słabszych Wyszatyc.

autor: ~anonim 2017-03-29 16:42:18

avatar to wygląda tak swoi siedzą (graja za darmo) obcy grają (biorą kasę) ... w 11 ilu gra za zadąbrowia 2 ? a na ławce 3 , no super :)

autor: ~Anonim 2017-03-30 19:57:26

avatar Trudno tak chwilowo musi być skoro się chce utrzymać A klasę gdy utrzymają bardzo możliwe ze się miejscowi z przyjezdnymi wyrownaja w liczebności pierwszej jedenastki

autor: ~anonim 2017-03-30 21:41:12

avatar A zastanowił się ktos jak przyjezdni jej nie utrzymają, odejdą , miejscowi do tego czasu zniechęca się całkowicie i co dalej z klubem, nieraz jeden krok wstecz daje pozytywnego kopa na przyszłość

autor: ~zad 2017-03-30 23:27:07

avatar Jeśli powyższy wpis napisal ktos z Zadąbrowia to można się załamać. Już nie wiesz czego się czepić. Nie było zawodników źle, są to też źle bo nie z Zadąbrowia...zawsze trzeba znaleźć jakis problem.

autor: ~Anonim 2017-03-31 09:25:24

avatar Napisałem tak 3 wpis powyżej ze wierze ze chłopaki się nie zniechęca ławki bo wkoncu nawet jak odejdą to zostanie im A klasa a nie B chyba lepiej grać w A jak B